Rodzice dzieciom na Mikołajki – Daszewice

W świetlicy wiejskiej w Daszewicach zjawiły się Anioły, Renifery, Elfy i oczywiście Święty Mikołaj.

Grupa rodziców dzieci ze Szkoły Podstawowej w Daszewicach, przy wsparciu mieszkańców wsi, postanowiła zorganizować dla najmłodszych wieczór mikołajkowy. Mimo wichury i śnieżycy ponad 100 dzieci doskonale się bawiło uczestnicząc w przedstawieniu „Powitajmy Świętego Mikołaja”, w którym wszystkie role odegrali rodzice. Wieczór zakończyło rozdanie prezentów i wspólne próbowanie ciast upieczonych przez mamy i babcie. O wspaniałą zabawę przy muzyce zadbał zaś DJ Jacek.

(red.)

Mikołajki w Daszewicach
Mikołajki w Daszewicach

 

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Warianty przebiegu planowanej drogi powiatowej Babki–Świątniki. Dwa z nich prowadzą przez obszar Majątku Rogalin

Droga Babki–Świątniki dzieli mieszkańców. Protest o krajobraz Rogalina

Plan budowy ponad 10-kilometrowej drogi powiatowej łączącej Babki ze Świątnikami wywołuje rosnące kontrowersje w gminie …

Dodaj komentarz