Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Czytelnicy GMP | poniedziałek, 7 sty, 2013 |

Świąteczny kiermasz w Puszczykowie

13 grudnia wychowankowie Internatu Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im J. Korczaka w Mosinie zostali zaproszeni przez Bibliotekę Miejską  im. M. Musierowicz Centrum Animacji i Kultury w Puszczykowie do udziału w Koncercie Bożonarodzeniowym połączonym z kiermaszem świątecznym.

Kiermasz w Puszczykowie

Przybyli goście mieli okazję zakupić ozdoby świąteczne wykonane przez wychowanków Ośrodka podczas zajęć i warsztatów garncarskich , stolarskich, artystycznych. Ponadto zaprezentował się szkolny zespół BOOM BANDA złożony z uczennic i nauczycieli Ośrodka. Dwie wokalistki Amanda Zaidler i Magdalena Strzyżewska zaśpiewały świąteczne piosenki oraz kolędy. Atmosfera zbliżających się świąt szybko udzieliła się publiczności, która nagrodziła artystów gromkimi brawami i poprosiła o bis. Wieczór okazał się pełen świątecznego klimatu i smaku białego opłatka.

Gospodarzom wieczoru BM CAK w Puszczykowie serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Wychowawcy Internatu SOSW w Mosinie

Joanna Kozłowska – Skoryna

Jacek Krobski

kiermasz w Puszczykowie

kiermasz w Puszczykowie

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.6/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Czytelnicy GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi: ,

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo