Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | wtorek, 17 gru, 2013 |

Święta Bożego Narodzenia – ogłoszenia parafialne

Przed głównymi drzwiami kościoła można jeszcze zaopatrzyć się w opłatki i świece na stół wigilijny. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na sfinansowanie wypoczynku i rehabilitacji dzieci objętych opieką Caritasu. Jeszcze raz dziękujemy za sprawioną radość dzieciom i włączenie się w naszą coroczną akcję robienia im paczek na święta. Wielkie dzięki za Wasze wrażliwe serca.

Żyjemy już świętami. Po wczorajszej parafialnej spowiedzi jesteśmy gotowi przyjąć Zbawiciela do naszych serc. Chorym do których już w tym roku nie dojedziemy i wszystkim, którzy nie mogą skorzystać z Komunii sakramentalnej – przypominamy o komunii św. duchowej. Podajemy też na wszelki wypadek do wiadomości, że jutro w poniedziałek msze są rano i po południu o 17.00. Spowiadamy cały dzień w Luboniu – Żabikowie.

We wtorek Dzień Wigilii – msze św. przed południem o 7.00 i 8.15. Wieczorem o 21.00 msza – Pasterka z udziałem Chóru Mikołajki; o 24.00 – Pasterka z udziałem chóru i orkiestry. Na prośbę pacjentów z Ludwikowa w tamtejszej kaplicy będzie msza św. o 19.00.

W Boże Narodzenie porządek mszy św. jak w każdą niedzielę. W 1-sze i 2-gie święto kościół będzie otwarty po południu – zapraszamy rodziców z dziećmi do naszego żłóbka na 16.00 na wspólny śpiew kolęd.

4. Niedziela Adwentu 22 – 12 – 2013 r.

Źródło: parafiamosina.republika.pl

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj