Złap zająca w aplikacji Starego Browaru Salon Berdychowski Volkswagen - Tiguan
Redakcja GMP | sobota, 19 sty, 2013 |

Szkolenia w Urzędzie Skarbowym

Zaproszenie na szkolenie z zakresu podstawowych informacji o kasach rejestrujących.

Szkolenie w siedzibie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Poznaniu

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Poznaniu zaprasza na bezpłatne szkolenie dot. podstawowych zagadnień z zakresu kas rejestrujących (obowiązki instalacji kas rejestrujących, zwolnienia z obowiązku ich posiadania, terminy i sposób zgłoszenia oraz obowiązki dla posiadaczy kas rejestrujących).

Szkolenie skierowane jest dla wszystkich zainteresowanych podatników, zarówno z gmin obsługiwanych przez tutejszy urząd skarbowy oraz dla mieszkańców miasta Poznań.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Poznaniu, sala 501 o godz. 10.00 w dniu 07 lutego 2013 r.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie proszę o zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu 3 dni przed jego rozpoczęciem, przesyłając informację na adres e-mail: us3023@wp.mofnet.gov.pl

Dodatkowe informacje dotyczące szkolenia można uzyskać pod nr tel. 61 65 78 111, w pokoju nr 7 oraz na Sali Obsługi w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Poznaniu.

Przewidywana liczba uczestników szkolenia wynosi 30 osób, w przypadku większej ilości zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu zostanie zorganizowany dodatkowy termin szkolenia.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj