Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | sobota, 19 sty, 2013 |

Szkolenia w Urzędzie Skarbowym

Zaproszenie na szkolenie z zakresu podstawowych informacji o kasach rejestrujących.

Szkolenie w siedzibie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Poznaniu

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Poznaniu zaprasza na bezpłatne szkolenie dot. podstawowych zagadnień z zakresu kas rejestrujących (obowiązki instalacji kas rejestrujących, zwolnienia z obowiązku ich posiadania, terminy i sposób zgłoszenia oraz obowiązki dla posiadaczy kas rejestrujących).

Szkolenie skierowane jest dla wszystkich zainteresowanych podatników, zarówno z gmin obsługiwanych przez tutejszy urząd skarbowy oraz dla mieszkańców miasta Poznań.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Poznaniu, sala 501 o godz. 10.00 w dniu 07 lutego 2013 r.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie proszę o zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniu 3 dni przed jego rozpoczęciem, przesyłając informację na adres e-mail: us3023@wp.mofnet.gov.pl

Dodatkowe informacje dotyczące szkolenia można uzyskać pod nr tel. 61 65 78 111, w pokoju nr 7 oraz na Sali Obsługi w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Poznaniu.

Przewidywana liczba uczestników szkolenia wynosi 30 osób, w przypadku większej ilości zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu zostanie zorganizowany dodatkowy termin szkolenia.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.6/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo