Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | piątek, 6 wrz, 2013 | 1 Komentarz

UKS Kotwica Rogalinek – zawody o puchar prezesa klubu

Zapraszamy wszystkich na kolejne już zawody o puchar prezesa klubu, które odbędą się w najbliższą sobotę 7 września na przystani w Rogalinku. Rozpoczynamy wspólnym rejsem do Poznania o godzinie 12:00, a następnie zawodami i biesiadą przy ognisku.

UKS Kotwica Rogalinek

UKS Kotwica Rogalinek jest klubem motorowodnym działającym oficjalnie od 2006 roku. Początki klubu sięgają 2005 roku, kiedy to dzięki inicjatywie kilku zapaleńców turystyki wodnej powstała grupa wodniaków.

UKS Kotwica Rogalinek

UKS Kotwica Rogalinek

Klub zagospodarowuje nabrzeże Warty przy kościele w Rogalinku, wybudowaliśmy slip, mamy do dyspozycji pomost pływający. Oprócz organizacji spływów i zawodów motorowodnych organizuje imprezy plenerowe we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Mosina i z Radą Sołecką z Rogalinka.

Klub zrzesza ludzi w bardzo szerokim przedziale wiekowym, wszystkich łączy pasja do aktywnego spędzania czasu nad Wartą. Obecnie sekcja motorowodna liczy 40 członków. W klubie działa sekcja piłki siatkowej przy Szkole Podstawowej w Rogalinku.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Mamut
    piątek, 6 wrz, 2013, 17:45:14 |

    Słyszałem, że w zeszłym roku było fajnie więc w tym się wybiorę. Innych też zapraszam :)

Skomentuj