Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | sobota, 20 kwi, 2013 |

Rajd Rowerowy – rowerem po gminie Mosina

21 kwietnia 2013 roku odbędzie się kolejna edycja Mosińskiego Rajdu Rowerowego. Zbiórka uczestników na stadionie sportowym OSiR-u, przy ul. Konopnickiej w Mosinie. W rajdzie mogą wziąć udział wszyscy amatorzy aktywnych form wypoczynku.

Rajd rowerowy – plakat

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie serdecznie zaprasza wszystkich ceniących sobie aktywne spędzanie wolnego czasu, do wzięcia udziału w V Rajdzie Rowerowym “Rowerem po Gminie Mosina”, który odbędzie się 21 kwietnia 2013r. Ze stadionu przy ul: Marii Konopnickiej uczestnicy przejadą ulicami: Konopnickiej, Mostową i Śremską a następnie niebieskim szlakiem turystycznym prowadzącym do Nadleśnictwa Konstantynowo. W trakcie rajdu oddadzą taż hołd pomordowanym w Miejscu Pamięci Narodowej. Długość trasy to ok 16 km. Rajd zakończy się na terenie Nadleśnictwa Konstantynowo ok. godziny 14:00, gdzie na każdego uczestnika czekać będzie ciepły i zdrowy posiłek regeneracyjny.

Opłata startowa wynosi 10 zł od osoby dorosłej i 5 zł od dzieci i młodzieży do 18 roku życia, którą należy uiścić w dniu rajdu, na starcie.

Z wszelkimi szczegółami dotyczącymi rajdu i uczestnictwa oraz organizacji imprezy można zapoznać się na stronie internetowej mosińskiego OSiR.

Na mecie organizatorzy zapraszają na grochówkę.

Trasa Rajdu: Mosina – Konstantynowo.

V Rajd Rowerowy w gminie Mosina

V Rajd Rowerowy w gminie Mosina

Więcej informacji na stronach:
www.mosina.pl, www.osirmosina.pl.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj