Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | poniedziałek, 11 lut, 2013 |

Wielkopolski Przegląd Kapel Gitarowych w Mosinie

W pierwszą sobotę marca – 2 marca 2013r., w Mosińskim Ośrodku Kultury już po raz czwarty odbędzie się Przegląd Kapel Gitarowych z Wielkopolski organizowany przez Mosińskie Towarzystwo Gitarowe i Mosiński Ośrodek Kultury. Patronat Medialny nad IV Przeglądem objęła Fabryka Zespołów.

Wielkopolski Przegląd Kapel Gitarowych

Tego dnia, budynek MOK-u zamieni się w miejsce, do którego od samego rana zjeżdżać będą zespoły z całej Wielkopolski, by wziąć udział w zmaganiach o główną nagrodę IV Przeglądu Kapel – voucher na sesję nagraniową do wykorzystania w karlin.studio www.karlinstudio.pl , indywidualne warsztaty zespołu z Markiem Radulim podczas VII Ogólnopolskich Dni Artystycznych z Gitarą możliwy jest także występ przed główną gwiazdą podczas kwietniowych VII Ogólnopolskich Dni Artystycznych z Gitarą lub Dni Mosiny.

Jurorami do tej pory byli m.in. Marek Raduli – znany polski gitarzysta, Małgorzata Kaczmarek, prezes Fabryki Zespołów, Tomasz „Tommy gun” Olszewski – gitarzysta zespołu Titus Tommy Gun, Grzegorz Sterna – prezes Stowarzyszenia Qltura z Leszna oraz dziennikarz radia Elka, Remigiusz Szuman – znany gitarzysta klasyczny, Janusz Piątkowski – kompozytor i aranżer, Tomasz Budzyński lider formacji Armia, znany również z Siekiery oraz 2Tm 2-3. Szeregi jury wspomagali także Sławomir Witkowski – dziennikarz poznańskiego Radia Afera oraz Piotr Kleinschmidt – nauczyciel, muzyk, wokalista i sekretarz Stowarzyszenia Qltura z Leszna.

MTG i MOK zapraszają wszystkich, którzy chcą usłyszeć i zobaczyć zmagania 10 młodych i obiecujących zespołów z naszego regionu. Przegląd rozpocznie się 2 marca o godzinie 12:00 w Mosińskim Ośrodku Kultury, ul. Dworcowa 4, a zakończy koncertem RUST, poznańskiego zespołu hardrockowego nagradzanego na wielu ogólnopolskich przeglądach i festiwalach. Formacja RUST jest Laureatem Eliminacji na Przystanek Woodstock organizowanych przez portal fabrykazespolow.pl oraz Fundację WOŚP, www.rustnroll.com. Koncert godz. 19:00. ZAPRASZAMY!

W tym roku organizatorzy na zgłoszenia zespołów z całej Wielkopolski czekają do 20 lutego 2013r. Wyniki wstępnej eliminacji zostaną ogłoszone 25 lutego 2013r., na stronie www.gitaramosina.pl.

Wielkopolski Przegląd Kapel Gitarowych w Mosinie

Wielkopolski Przegląd Kapel Gitarowych w Mosinie

MTG/MOK

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj