Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 12 lut, 2013 |

Zameldowali się i wygrali

4 lutego 2013 r. w Sali Mosińskiego Ośrodka Kultury w Mosinie spotkali się laureaci prowadzonego w ubiegłym roku konkursu „Zamelduj się i wygraj”. Jego organizatorem był Urząd Miejski w Mosinie, a uczestnikami mogli być wszyscy mieszkańcy Gminy Mosina, którzy zameldowali się po raz pierwszy na pobyt stały w tej gminie w 2012 r. i wypełnili kupony konkursowe.

Meldunki w gminie Mosina

Zabawa cieszyła się olbrzymim powodzeniem, a każdy uczestnik otrzymywał nagrody, wśród których były także tak atrakcyjne przedmioty jak: telewizory LCD, odtwarzacze DVD, rowery górskie, zestawy kina domowego, maszyny do szycia, ekspresy do kawy, żelazka, roboty kuchenne, roczne abonamenty Internetu i telewizji i wiele innych.

Na uroczystość zakończenia konkursu, oprócz laureatów, zostali zaproszeni fundatorzy nagród, którzy wspierali te akcję promującą zameldowanie w Gminie Mosina. Przypominamy, że byli nimi: TESAT sp. z o.o., Family House sp. z o. o., firma NEONET „Lider” Mosina oraz Nasza-okolica.pl.

Role gospodarzy pełnili: Zofia Springer Burmistrz Mosiny oraz Waldemar Krzyżanowski, zastępca burmistrza Mosiny. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także: Waldemar Waligórski Przewodniczący Rady Miejskiej oraz radny Krzysztof Siestrzencewicz.

Jak mówiła podczas swojej prezentacji, wypełnionej fotografiami najciekawszych miejsc w gminie, Z. Springer w Gminie Mosina nie brakuje wspaniałych miejsc, które warto odwiedzić i takich, gdzie można doskonale wypocząć. Burmistrz przypomniała także, że jednocześnie Gmina Mosina jest jedną z największych w powiecie poznańskim.

Z kolei zastępca burmistrz W. Krzyżanowski zaprezentował nieco statystyki, przedstawiając wybrane dane dotyczące naszej gminy i samego konkursu. Jak wynika z danych, którymi dysponuje Gmina w latach 2007-2012 zameldowało się tu 4151 osób tak, iż na koniec ubiegłego roku w Gminie Mosina zameldowanych na stałe było 28 559 mieszkańców. Bardzo optymistycznie wygląda również dynamika urodzin. O ile w 2006 r. urodziło się tu 264 dzieci to w 2012 r. liczba nowonarodzonych sięgnęła 409.

Laureatów czekała jeszcze jedna niespodzianka. Hotel Restauracja Morena, Park Linowy Korzonkowo, Pałac Będlewo oraz Hotel Inter Szablewski ufundowali dla wszystkich atrakcyjne kupony rabatowe na swoje usługi.

Na zakończenie, przy kawie, herbacie i pysznych ciastach laureaci mieli okazję zamienić kilka zdań z włodarzami gminy, innymi uczestnikami konkursu oraz zaproszonymi gośćmi. Została również wręczona nagrodalaureatce konkursu z grudnia. Pani Dorota Jurczenko z Krosna, która wygrała rower ufundowany przez firmę Family House.

zameldowali sie w gminie Mosina

zameldowali się w gminie Mosina

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj