Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | niedziela, 28 kwi, 2013 |

Konkurs Języka Angielskiego Zespole Szkół w Krośnie

23 kwietnia 2013 r. w Zespole Szkół w Krośnie odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego. Do rywalizacji przystąpiło 7 szkół: gospodarze, współorganizatorzy konkursu Szkoła Podstawowa w Krzyżanowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie, Szkoła Podstawowa w Krosinku, Zespół Szkół w Rogalinie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu.

Konkurs w Zespole Szkół w Krośnie

Trzyosobowe drużyny złożone z najlepszych uczniów klas IV-VI odpowiadały na pytania z czterech kategorii: wiedzy o Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, gramatyki i słownictwa. Rywalizacja była tak zacięta, a wiedza uczniów tak ogromna, że aż 5 szkół wzięło udział w dogrywce. Dwie szkoły zdobyły maksymalną liczbę punktów i walczyły o I i II miejsce i aż trzy szkoły popełniły tylko jeden błąd i walczyły o III miejsce.

konkurs Krosno - w zespole szkół - dzieci

konkurs Krosno – w zespole szkół – dzieci

Wyniki konkursu

Bezkonkurencyjna okazała się drużyna gospodarzy, która odpowiedziała bezbłędnie na wszystkie pytania. II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie. Walkę o III miejsce zwyciężyła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej w Krosinku. Zwycięzcy „na podium” otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Express Publishing, a wszyscy uczestnicy konkursu dyplomy imienne oraz pamiątkowe dla szkoły. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu wiedzy i zdolności.

Daria Jurecka

zespół szkół w Krośnie - konkurs

zespół szkół w Krośnie – konkurs

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj