Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | niedziela, 28 kw., 2013 |

Konkurs Języka Angielskiego Zespole Szkół w Krośnie

23 kwietnia 2013 r. w Zespole Szkół w Krośnie odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego. Do rywalizacji przystąpiło 7 szkół: gospodarze, współorganizatorzy konkursu Szkoła Podstawowa w Krzyżanowie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie, Szkoła Podstawowa w Krosinku, Zespół Szkół w Rogalinie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu.

Konkurs w Zespole Szkół w Krośnie

Trzyosobowe drużyny złożone z najlepszych uczniów klas IV-VI odpowiadały na pytania z czterech kategorii: wiedzy o Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, gramatyki i słownictwa. Rywalizacja była tak zacięta, a wiedza uczniów tak ogromna, że aż 5 szkół wzięło udział w dogrywce. Dwie szkoły zdobyły maksymalną liczbę punktów i walczyły o I i II miejsce i aż trzy szkoły popełniły tylko jeden błąd i walczyły o III miejsce.

konkurs Krosno - w zespole szkół - dzieci

konkurs Krosno – w zespole szkół – dzieci

Wyniki konkursu

Bezkonkurencyjna okazała się drużyna gospodarzy, która odpowiedziała bezbłędnie na wszystkie pytania. II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie. Walkę o III miejsce zwyciężyła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej w Krosinku. Zwycięzcy „na podium” otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Express Publishing, a wszyscy uczestnicy konkursu dyplomy imienne oraz pamiątkowe dla szkoły. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu wiedzy i zdolności.

Daria Jurecka

zespół szkół w Krośnie - konkurs

zespół szkół w Krośnie – konkurs

Tą stronę wyszukiwano za pomocą słów:

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
  • Zespół Szkół w Krośnie
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie
  • Zespół Szkół w Rogalinie
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu
  • szkoła mosina
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.5/10 (Głosujących: 22)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo