Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Materiały partnera | poniedziałek, 22 wrz, 2014 |

Akcja bezpłatnych porad prawnych „Niebieski Parasol”

Zapraszam serdecznie do udziału w tegorocznej edycji akcji „Niebieski Parasol”, która odbędzie się w dniach od 22 do 27 września 2014 r.

Przez sześć dni Radcy Prawni oraz aplikanci z naszego samorządu będą służyć bezpłatną pomocą i doradztwem w rozwiązaniu spraw z różnych dziedzin prawa: pracy, spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego, bankowego, podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych.

W tym roku, dzięki współpracy OIRP w Poznaniu z władzami samorządowymi, z bezpłatnej porady prawnej będzie można skorzystać w ponad 40 miejscowościach naszego regionu. Ich listę, wraz z godzinami dostępności Radców Prawnych w poszczególnych ośrodkach, znajdą Państwo w poniższym dokumencie PDF.

W Poznaniu poradę będzie można uzyskać w siedzibie OIRP, przy ulicy Chwaliszewo 69 (w poniedziałek 22 września w godz. od 13.00 do 19.00 oraz we wtorek 23 i piątek 26 września w godz. od 9.00 do 13.00), a także w wybranych wydziałach Urzędu Miasta (w czwartek 25 września w godz. od 9:00 do 15:00 – przy ul. Matejki 50, ul. Libelta 16/20 oraz pl. Kolegiackim 17).

Powodzenie trzech dotychczasowych edycji „Niebieskiego Parasola” potwierdza, że to niezwykle ważna i potrzebna społecznie inicjatywa. Mam nadzieję, że również w tym roku nasze przedsięwzięcie spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Z wyrazami szacunku,

Zbigniew Tur

Dziekan OIRP w Poznaniu

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj