Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | piątek, 14 lut, 2014 |

W Mosinie może powstać centrum usług prawno – finansowych

Od roku w kamienicy przy ul. Wawrzyniaka 9 w Mosinie z powodzeniem działa Notariusz, a od niedawna, raz w tygodniu przyjmuje także Adwokat. Okazuje się, że mieszkańcy Mosiny i miejscowości ościennych – klienci biura, ale nie tylko – szukają możliwości załatwienia swoich spraw w jednym miejscu. Pytają także o inne usługi, jak np. ubezpieczeniowe i odszkodowawcze, księgowe, doradztwa podatkowego, pisania podań itp.

Centrum usług prawno – finansowych

W związku z tym powstała koncepcja stworzenia takiego centrum. Do zagospodarowania jest ok. 100 m. kw. powierzchni na parterze budynku, obok Notariusza, z wejściem od ulicy (wjazd dla inwalidów). Może tu powstać kilka biur. Pomieszczenia są w stanie deweloperskim.

Stuletnia kamienica po kapitalnym remoncie położona jest w jednym z najbardziej wyeksponowanych punktów miasta, przy głównym skrzyżowaniu (Poznań- Śrem – Czempiń), w pobliżu banku, przychodni zdrowia, dworca kolejowego, ratusza.

Mosina, Wawrzyniaka 9, biały samochód

Mosina, Wawrzyniaka 9

Na pierwszym piętrze mieści się redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Zapraszamy do rozmów osoby prowadzące kancelarie prawne, biura rachunkowe, ubezpieczeniowe, doradcze itp. Może też tutaj powstać pracownia architektoniczna, filia banku, biuro nieruchomości czy biuro podróży. Jesteśmy otwarci także na inne tego typu propozycje. Przewidywany czynsz 1200 – 1600 zł, w zależności od powierzchni.

W Mosinie ul. śremska

Kamienica Świetlik w Mosinie

Kamienica Świetlik w Mosinie

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Lokalni przedsiębiorcy, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj