Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Czytelnicy GMP | poniedziałek, 20 sty, 2014 |

Dzieci o wielkich sercach

22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie pozostał obojętny uczniom klasy II b ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Puszczykowie.

W niedzielę, 12 stycznia 2014 roku przyłączyli się do akcji i pięć minut po godzinie 15 wystąpili z programem artystycznym przed publicznością zgromadzoną w sali Biblioteki Miejskiej im. Małgorzaty Musierowicz w Puszczykowie.

22. Finał WOŚP

22. Finał WOŚP

WOŚP 2014

WOŚP 2014

Po występnie spotkali się z wolontariuszami, którzy nie tylko przedstawili cele i założenia tegorocznej imprezy, ale pokazali im puszki, naklejki-serduszka i identyfikatory oraz wyjaśnili na czym polega ich praca.

22. Finał WOŚP

22. Finał WOŚP

Chętni uczniowie pod opieką rodziców wraz z wolontariuszami ruszyli ulicami Puszczykowa zbierać pieniążki na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Te dzieciaki mają naprawdę wielkie serca!

Uczniowie Dla WOŚP - przed cukiernią

Uczniowie Dla WOŚP – przed cukiernią

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 6.9/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Czytelnicy GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo