IV Akademickie Gorzkie Żale

Przed nami Wielki Post- czas, w którym przygotowujemy się do najważniejszych świąt, Zmartwychwstania Pańskiego. Serdecznie zapraszamy w każdą niedziele Wielkiego Postu, na wspólną modlitwę liturgiczną.

„Gorzkie żale”, zbiór pieśni o Męce Pańskiej, śpiewane są obecnie we wszystkich kościołach w Polsce w niedziele Wielkiego Postu. To typowo polskie nabożeństwo. Powstało w Warszawie na przełomie XVII i XVIII wieku.

IV Akademickie Gorzkie Żale

IV Akademickie Gorzkie Żale 2014

Czas pokuty, jałmużny i modlitwy rozpoczynamy 09.03.

Gorzkie Żale

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Krzysztof od połowy walczy o powrót do zdrowia po rozległym wylewie. Rodzina prowadzi zbiórkę na kosztowną rehabilitację

Cztery córki czekają na tatę. Trwa walka o zdrowie Krzysztofa

12 maja życie Krzysztofa i jego najbliższych zmieniło się w jednej chwili. Mieszkaniec Poznania, mąż …

Dodaj komentarz