Na III sesję RM w Mosinie przybył radny Sejmiku Wojewódzkiego

Swoje wsparcie mosińskim włodarzom jako radny zaoferował wybrany niedawno do Sejmiku Wojewódzkiego Bartłomiej Wróblewski (PiS), prawnik z wykształcenia, konstytucjonalista, członek Komisji Budżetowej. Specjalizuje się m. in. w sprawach samorządu terytorialnego.

Zaoferował mosińskim władzom i radnym pomoc. Obiecał dołożyć wszelkich starań w rozwiązywaniu mosińskich problemów, zgłaszanych mu w przyszłości przez radnych i burmistrza.

Przy okazji podajemy adres mailowy radnego: bwroblewski@swps.edu.pl

(red.)

Na sesję przybył Wróblewski
Na sesję przybył Wróblewski

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Strategia Rozwoju Gminy Mosina do 2034 roku

Finanse Mosiny po 2025 roku. Dochody rosną szybciej niż dług, ale wyzwań nie brakuje

Dochody Gminy Mosina w 2025 roku przekroczyły 262,9 mln zł, a samorząd zakończył rok z …

Dodaj komentarz