T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | czwartek, 20 lis, 2014 |

Odzież z logo firmy – zainwestuj w swój wizerunek

Wizerunek swojej firmy warto pielęgnować. Wpływa na niego wiele różnych czynników – zarówno tych, które do poprawiają, jak i mogą zaprzepaścić go w kilka chwil. Firma bez pozytywnego wizerunku nie będzie nigdy osiągała dobrych efektów w sprzedaży, dlatego na promocji nie warto oszczędzać. Jednym ze sposobów inwestycji w wizerunek i zaistnienia w świadomości klientów jest odzież z logo firmy.

Koszulki typu t-shirt oraz polo, bluzy bawełniane, ciepłe polary, praktyczne torby na zakupy czy czapki z daszkiem – odzież reklamowa to mnóstwo różnych rodzajów produktów, które można indywidualnie dopasować do branży i profilu działalności swojej firmy. Dodatkowo także możliwości personalizacji praktycznie są nieograniczone, dlatego odzież może być indywidualnie dopasowana do potrzeb zamawiającego.

Koszulki z nadrukiem – tanie i wszechstronne

Najczęściej wybieranym rodzajem odzieży reklamowej są koszulki typu t-shirt. Dostępne w wersjach męskich, damskich, dziecięcych, w pełnej gamie kolorów i fasonów. Doskonale nadają się do wykonania nadruków lub haftów. Spersonalizowane koszulki nadają się nie tylko dla pracowników, którzy dzięki nim mogą wyglądać jeszcze bardziej profesjonalnie, ale również jako upominek dla klientów za zakupienie określonych produktów, wygraną czy uczestnictwo w konkursie. Dzięki koszulkom z nadrukami można skutecznie reklamować swoją firmę – reklama dotrze w każde miejsce kraju i za granicę, czego nie mogą zagwarantować ulotki czy plakaty.

Co oprócz koszulek?

Oczywiście, koszulki to nie wszystko. Dużym powodzeniem cieszą się również bardziej eleganckie koszulki polo, bluzy czy też polary, również kurtki przeciwdeszczowe, czapki czy torby – wszystkie z nich można spersonalizować, umieszczając na nich nadruki lub hafty. Mogą być również rozdawane w ramach akcji promocyjnych czy też dołączane do produktów. Dodatkowo firmy coraz częściej zamawiają je po to, aby przyciągać nowych fanów na swoje portale społecznościowe – w ramach takich akcji promocyjnych wylosowani użytkownicy mogą otrzymać darmową odzież reklamową.

Jakość to priorytet

Jeżeli zamierzasz zainwestować w wizerunek swojej firmy, w takim przypadku nie decyduj się na słabej jakości tanie koszulki i innego rodzaju odzież reklamową. Nie dość, że zniszczy się po kilku praniach, nadruk przestanie być na niej widoczny, to poza tym może ona wpłynąć negatywnie na wizerunek twojej firmy – jakość w związku z tym popłaca! Dlatego wysoka gramatura ubrania oraz solidny nadruk są w tym przypadku kluczowe. Chociaż trzeba będzie przeznaczyć na ten cel nieco więcej pieniędzy, to zakup solidnej odzieży promocyjnej jest bardziej przyszłościowy.

Tych, którzy poszukują odzieży reklamowej z gwarantowaną wysoką jakością, powinna zainteresować marka Promostars, która specjalizuje się w sprzedaży różnych ubrań i akcesoriów. Dostarcza t-shirty, polo, bluzy, polary, spodenki, także swetry, kamizelki, kurtki oraz torby i czapeczki – wszystkie w różnych kolorach i rozmiarach oraz przygotowane pod nadruki lub hafty. Z pełną ofertą można zapoznać się pod adresem: http://www.promostars.com/.

Zatem wtedy, gdy szukasz skutecznego pomysłu na promocję swojej firmy, weź pod uwagę odzież reklamową – nie jest wysokim wydatkiem, a przy tym również daje wprost nieograniczone możliwości w personalizacji. Niezależnie od tego, czym zajmuje się twoja firma, taka inwestycja będzie opłacalna!

 141648437163966800

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj