T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | poniedziałek, 9 cze, 2014 |

Ostatni turniej fazy grupowej za nami!

Do grona półfinalistów dołączyły zespoły z Czerwonaka, Koziegłów oraz zwycięzca grupy – SP 1 z Poznania. W gronie półfinalistów pozostała tylko jedna niewiadoma – dziesiątą drużynę wyłoni jutrzejsze losowanie.

Dziś w słonecznej aurze i gorącej atmosferze w szranki stanęło kolejnych sześć reprezentacji z poznańskich i podpoznańskich szkół. Dzisiejsze zmagania stały na bardzo wysokim poziomie i były bardzo zacięte; dość powiedzieć że najczęściej mecze rozstrzygały się tylko różnicą jednego gola.

Zarówno na zwycięzców jak i pokonanych czekała jak zawsze masa atrakcji. Ogromnym powodzeniem cieszył się turniej piłki nożnej rozgrywany na konsolach Xbox 360, a niektóre mecze były bardziej zacięte niż mecze na trawiastym boisku. Ponadto najmłodsi mieli okazję poskakać i bawić się na dmuchanym zamku, a także pograć w gigantycznego darta. Na sąsiednim boisku jak zawsze ciekawe konkursy prowadzili trenerzy Akademii Kreatywnego Futbolu. Ich zwycięzcy uhonorowani zostali atrakcyjnymi nagrodami. Gościem specjalnym był finalista programu Mam Talent – Mieszko Włodarczyk, który po raz kolejny porwał publiczność swoim zapierającym dech w piersiach pokazem. Po wyczerpujących meczach na uczestników czekał pożywny posiłek i napoje.

Liga Allegro

Liga Allegro

Na trzy strony można by jeszcze opisać fantastyczne akcje, finezyjne zwody i wspaniałe gole – nie zrobimy tego jednak ani z lenistwa ani z braku czasu. Chcesz się przekonać jak grają uczestnicy Ligi Szkół Allegro? Przyjdź i zobacz ich zmagania 10 lub 12 czerwca.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj