Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | czwartek, 30 sty, 2014 | 1 Komentarz

Polski Kongres Rolnictwa – Zdrowa Żywność 2014

Główną ideą, realizowaną podczas cyklu dziesięciu konferencji składających się na Polski Kongres Rolnictwa jest stworzenie platformy do debaty, dyskusji, wymiany poglądów, doświadczeń oraz promocja polskiej zdrowej żywności.

Zdrowa Żywność 2014

Stawianym celem jest również kształtowanie wizerunków Instytucji wśród najważniejszych decydentów ze szczebla samorządowego i rządowego oraz przedstawienie najnowszych prognoz oraz informacji gospodarczych, a także regulacji prawnych i praktycznych aspektów związanych z  rolnictwem oraz sytuacją branży rolniczej w Polsce. Jest to wydarzenie o znaczącej randze ekonomiczno– gospodarczej kierowane głównie do rolników, przedstawicieli samorządów i branży rolno – spożywczej, producentów maszyn rolniczych, ośrodków doradztwa rolniczego, przedstawicieli instytucji rolniczych. Organizowane Konferencje będą również połączone z obchodami uroczystości 10-lecia istnienia Agencji Rynku Rolnego. Konferencja inaugurująca Kongres odbędzie się 10 marca 2014 r. w Poznaniu. Imprezę objął swoim patronatem Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi pan Stanisław Kalemba. Swój udział w konferencji zapowiedziało wielu ekspertów z branży rolniczej i przemysłu rolno – spożywczego. Konferencje organizowane będą w największych  wojewódzkich miastach Polski. Każda konferencja zaplanowana jest na 100-150 osób.

Polski Kongres Rolnictwa slajd

Polski Kongres Rolnictwa slajd

Organizatorem Polskiego Kongresu Rolnictwa – Zdrowa Żywność 2014 jest firma GP Sp. z o.o.

To spółka, której misją jest wspieranie działań na rzecz rozwoju rynku rolnego oraz przetwórstwa rolno – spożywczego. Firma świadczy usługi z zakresu doradztwa strategicznego przy inwestycjach rolniczych, wspiera małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz jednostki rządowe i samorządowe we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań wpływających pozytywne na środowisko wiejskie.

Partner Kongresu

Fundacja Polski Kongres Gospodarczy została powołana przez Konfederację Pracodawcy RP. Powstała w celu popularyzacji nowych idei i rozwiązań w gospodarce. Wspiera działalność na rzecz inicjowania zmian ekonomicznych i społecznych, głównie poprzez propagowanie wykorzystywania nowych technologii.

W imieniu Green Point, organizatora Polskiego Kongresu Rolnictwa – Zdrowa Żywność 2014

Więcej na: kongresrolnictwa.pl

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • rolnik
    sobota, 8 lut, 2014, 11:04:07 |

    Czy zwykły rolnik może się na to załapać? Dla kogo są te debaty i konferencje? Co z tego wyniknie dla rolnika?

Skomentuj