Redakcja GMP | czwartek, 2 Sty, 2014 | komentarzy 9

Poszukiwani świadkowie

W dniu 31.12.2013 r. około godziny 12.00 w samochód zaparkowany przy ul. Poznańskiej w Mosinie wjechał inny samochód uszkadzając go w sposób widoczny na zdjęciu. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje w tej sprawie, był świadkiem tego zdarzenia lub widział cokolwiek, co mogłoby pomóc w ustaleniu sprawcy, prosimy o kontakt pod nr telefonu 516 166 724 lub z Komisariatem Policji w Mosinie. Z góry dziękujemy za okazaną pomoc!

poszukiwanie świadków wypadku - uszkodzony Ford

poszukiwanie świadków wypadku – uszkodzony Ford

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.1/10 (Głosujących: 19)
Poszukiwani świadkowie, 7.1 out of 10 based on 19 ratings
Napisano przez Redakcja GMP Posted in Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Komentarze (9)

  • Marek
    czwartek, 2 Sty, 2014, 12:36:01 |

    Podpowiedź z mojej strony – można by było rozejrzeć się czy miejsca zdarzenie nie obejmowały kamery monitoringu, a na samej karoserii spróbować określić kolor lakieru, z którego został samochód uderzony. Ze swojej strony, współczuje sytuacji, gdyż sam niejednokrotnie ofiarą w podobnej sytuacji. Wiem jakie jest to frustrujące i liczę na odnalezienie sprawcy.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +2 (Głosujących: 2)
    • Mieszkaniec
      czwartek, 2 Sty, 2014, 13:46:49 |

      Kiedyś zadzwoniłem na straż “wiejską” i poprosiłem, żeby sprawdzili czy kamery zarejestrowały coś na parkingu – ktoś uszkodził mi lusterko – to usłyszałem tylko opryskliwe: “a ja w ogóle nie wiem czy tam ktoś przed tym monitorem siedzi, czy kamera w ogóle działa…” Po co ta straż miejska? Ostatnio czytałem, że miasto zatrudniło jakąś prywatną firmę do walki ze zwierzyną – to się pytam, po co? SM ma za dużo pracy? Prywatna osoba dostaje 400zł za złapanie kota, a budżetówka niech dalej ciężko pracuje…

      VA:F [1.9.22_1171]
      Popularność: +6 (Głosujących: 6)
  • Gość
    czwartek, 2 Sty, 2014, 12:38:54 |

    na pewno warto też rozejrzeć się po lokalnych lakiernikach, na pewno zalezalo mu na szybkiej naprawie, żeby jak najszybciej ukryc slady. z tego co wiem takich zakladow az tak dużo nie ma

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 3)
  • Pietras
    czwartek, 2 Sty, 2014, 16:18:19 |

    Zgadzam się z Tobą Mieszkańcu, Strażnik miejski kawkę wypije, vanem się przejedzie ale żeby się do czegoś naprawdę przydał to jeszcze nie zauważyłem.
    p.s słyszeliście kiedyś żeby straż miejska złapała kiedyś jakiegoś złodzieja, w ogóle się do czegoś faktycznie przydała? Bo ja nie.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +4 (Głosujących: 4)
  • Gość
    czwartek, 2 Sty, 2014, 16:21:34 |

    Pietras chcesz dowiedzieć się co robią konkretnie, zajrzyj tu https://www.gazeta-mosina.pl/2013/podsumowanie-pracy-strazy-miejskiej-2012/

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 1)
  • Gość
    czwartek, 2 Sty, 2014, 16:25:17 |

    i jeszcze mapa kamer w mosinie – https://www.gazeta-mosina.pl/2012/mosina-w-oku-kamery-2/ K1 może to objęło zasięgiem? p.s gydyby nie była to jednokierunkowa ulica to może moża by było poszukać gdzieś na jakiejś dalszej kamerze obrysowanego samochodu ?

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 1)
    • Mieszkaniec
      czwartek, 2 Sty, 2014, 18:53:56 |

      A czy ten monitoring ma możliwość zapisu, czy raczej pracuje w czasie teraźniejszym? Sądzę, że raczej to drugie i w głównej mierze jego efektywność zależy od osoby, która siedzi przed monitorem – o ile ktokolwiek tam siedzi i wykorzysta ten zoom. Bo w końcu święta są i kto widział, żeby plamić sobie ręce pracą…

      VA:F [1.9.22_1171]
      Popularność: +2 (Głosujących: 2)
  • Monitoring
    czwartek, 2 Sty, 2014, 21:41:33 |

    Monitoring w Mosinie, działał kiedyś na zasilaniu z oświetlenia ulicznego (tak w ramach oszczędności w realizacji projektu), jeżeli tak jest nadal, to jedynym nagraniem jest zadymka we młynie :)

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +2 (Głosujących: 2)
  • Gość
    sobota, 4 Sty, 2014, 19:47:19 |

    Mosińska straż miejska to nic innego jak zakład pracy chronionej dlatego że pracuje więcej emerytów niż zwykłych pracowników

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +7 (Głosujących: 7)