Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | czwartek, 1 maj, 2014 |

Prorodzinny samorząd – to jest możliwe!

17 maja w Warszawie, pod hasłem „Rodzina obywatelska. Rodzina – Wspólnota – Samorząd”, odbędzie się II Kongres Polskiej Rodziny.

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, spotkanie działaczy prorodzinnych, samorządowców oraz naukowców, ma być okazją do wypracowania korzystnych dla rodzin kierunków działań samorządu terytorialnego.

Organizatorom II Kongresu Polskiej Rodziny zależy przede wszystkim na: przybliżeniu relacji pomiędzy rodziną a wspólnotą lokalną i samorządem terytorialnym w ujęciu aksjologicznym oraz socjologicznym oraz prezentacji działań w wybranych samorządach, które wprowadzają rozwiązania służące rodzinie. Wystąpienia zostaną umieszczone w dwóch blokach: o wspieraniu rodziny poprzez programy oraz wspieraniu rodziny poprzez instytucje. Przedstawione zostaną również możliwości działań społecznych, które mają skutkować wniesieniem do debaty publicznej w trakcie wyborów samorządowych kwestii związanych z polityką prorodzinną.

Szczegółowy program wraz z nazwiskami prelegentów dostępny jest na stronie: www.centrumzyciairodziny.org. Tu również można zgłosić chęć udziału w Kongresie.

Liczba miejsc jest ograniczona.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 6.7/10 (Głosujących: 19)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo