Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Materiały partnera | piątek, 4 lip, 2014 |

Rok w Rock vol. 2 – TeDrzwi, Madsystem

W sobotę, 21.06 na terenie OSiRu w Kórniku odbył się drugi koncert w ramach powiatowego, oraz wojewódzkiego przeglądu zespołów Rok w Rock. Gwiazdami wieczoru były poznańsko – czapurski zespół TeDrzwi, oraz Madsystem z Piły.

Pomimo padającego deszczu, koncert zespołu TeDrzwi rozpoczął się zgodnie z planem o 18.00. Skład zespołu to mieszanka doświadczenia z młodzieńczą energią – doświadczeni muzycy wspierani są przez młodego basistę, pełniącego zarazem rolę frontmana zespołu – chociaż nie do końca, ponieważ mikrofon przejmowali na zmianę również gitarzyści. Muzyka zespołu charakteryzuje się punkowo – rockową energią, oraz bardzo życiowymi tekstami, z którymi część publiczności zdecydowanie mogła się utożsamić (szczególnie utwór „dobrze”). Występ zespołu TeDrzwi przypadł do gustu zarówno publiczności, oraz drugiemu z występujących zespołów, co znalazło odbicie we wzajemnych dedykacjach.

O godzinie 20:00 na przeglądową scenę wyszedł zespół Madsystem, występujący w ramach wojewódzkiego przeglądu zespołów. Podobnie jak TeDrzwi, zespół składa się z doświadczonych muzyków, wspieranych przez młodego wokalistę. Muzyka zespołu to ciekawe połączenie rocka, hardcore’u, oraz reggae, z dodatkami psychodelicznymi. Szczególnie docenione zostały umiejętności gitarzysty zespołu, który po występie zebrał jak najbardziej zasłużone gratulacje od słuchaczy. Na uwagę zasługuje również wokalista, którego wspomagane pogłosem wokale przywodzą na myśl Macieja Maleńczuka.

Organizatorzy pragną podziękować zespołom, publiczności, oraz wszystkim partnerom, a w szczególności powiatowi poznańskiemu, oraz samorządowi województwa Wielkopolskiego za wsparcie w organizacji koncertów w ramach przeglądu powiatowego i przeglądu wojewódzkiego.
Wszystkich fanów Rocka i brzmień nieco cięższych zapraszamy już w kolejną sobotę, 28.06 na trzecią edycję koncertów przeglądowych, w ramach której wystąpią zespoły Flying Heads z Murowanej Gośliny, oraz Scarlet Echo Decoy z Gniezna!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 6.5/10 (Głosujących: 18)
Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Kultura i sztuka

Tagi:

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo