T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | piątek, 4 kwi, 2014 |

Rowerem po Gminie Mosina

Krąg Instruktorski TWA „Elita”, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie, Gmina Mosina zaprasza miłośników turystyki rowerowej, do udziału w 6 edycji Mosińskiego Rajdu Rowerowego, który odbędzie się w niedzielę 13 kwietnia 2014 roku. Zbiórka uczestników godz. 10.30 – na stadionie sportowym w Mosinie, przy ul. Konopnickiej.

W rajdzie mogą wziąć udział amatorzy aktywnych form wypoczynku, rodziny, grupy zorganizowane, turyści indywidualni, osoby niepełnoletnie pod opieką rodziców lub opiekunów. Trasa rajdu: Mosina-Konstantynowo. Trasa rajdu prowadzi przez malownicze tereny lasów sosnowych, ok. 20 km. Meta rajdu, na terenie Nadleśnictwa Konstantynowo. Opłata startowa 10 zł od osoby dorosłej, 5 zł dzieci i młodzież do 18 roku życia. Wpłata wpisowego w dniu rajdu, na starcie. Organizatorzy rajdu zapewniają okolicznościową plakietkę, grochówkę na mecie oraz drobne nagrody dla zwycięzców organizowanego konkursu. Osoby, które zgłoszą się bezpośrednio na starcie, nie będą miały zapewnionych wszystkich świadczeń.

Zgłoszenie na rajd do 9 kwietnia 2014 roku: osir@mosina.pl , lub telefonicznie pod numerem 691742102. Regulamin i zgłoszenie na rajd do pobrania na stronie: www.osirmosina.pl.

rajd rowerowy po gminie Mosina - rekordowa frekwencja fot. ubiegłoroczny rajd

rajd rowerowy po gminie Mosina – rekordowa frekwencja fot. ubiegłoroczny rajd

stacja rowerowa Mosina osiedle za Moreną

stacja rowerowa Mosina – osiedle za Moreną

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj