Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 4 cze, 2014 |

Rozgrywki Grupy B, Ligi Szkół Allegro za nami!

Trzy szkoły podstawowe, reprezentacje SP 2 z Lubonia, SP z Kostrzyna i SP 21 z Poznania zagrają w półfinale naszych rozgrywek!

Na boisku Zespołu Szkół w Paczkowie byliśmy świadkami pojedynków aż sześciu zespołów z Poznania i powiatu poznańskiego. Niezapomniane widowiska, a wśród nich, pokuśmy się o to stwierdzenie – spektakl z najwyższej półki zaprezentowały SP 2 z Lubonia i SP z Kostrzyna. Decydował on o pierwszym miejscu w grupie, a minimalnie lepszy okazał się luboński zespół prowadzony przez trenera Roberta Tomkowiaka. Zacięta rywalizacja toczyła się także o trzecie miejsce Grupy B. W bezpośrednim meczu pomiędzy SP 21 i SP 27 padł wynik remisowy, o awansie do półfinałowej rundy rozgrywek decydował stosunek bramek – ten okazał się korzystniejszy dla zespołu z poznańskiego Dębca.

Po raz kolejny dla uczestników Ligi Szkół Allegro organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Na płycie boiska i scenie można było zobaczyć finalistę programu ,,Mam Talent”, Mieszka Włodarczyka. Porywającego pokazu cheerleaderek nie były w stanie przyćmić nawet gościnne mecze drużyn z Zespołu Szkół w Paczkowie. Nie brakowało stanowiska Microsoft z konsolami Xbox 360 i sensorem ruchu Kinect. Najmłodsi mogli pomalować swoje buzie, a wszyscy poskakać na trampolinach, zagrać w olbrzymi Dart lub spróbować swoich sił na Bungie Run. Tradycyjnie nie zabrakło ciepłej strawy dla uczestników i kibiców, a rozdawane pączki smakowały wybornie.

1.       SP Paczkowo – 3pkt – 5miejsce

2.       SP 21 Poznań – 7pkt – 3miejsce

3.       SP 27 Poznań – 7pkt – 4miejsce

4.       SP 1 Swarzędz – 0pkt – 6miejsce

5.       SP 2 Luboń – 15pkt – 1miejsce

6.       SP Kostrzyn – 12pkt – 2miejsce

Liga Allegro

Liga Allegro

Następne zmagania już w czwartek, 5 czerwca w Czerwonaku – Grupa Allegro i Akademia Kreatywnego Futbolu zapraszają do kibicowania!

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj