Złap zająca w aplikacji Starego Browaru Salon Berdychowski Volkswagen - Tiguan
Redakcja GMP | poniedziałek, 14 kwi, 2014 |

Szkolny konkurs „MAM TALENT”, IV EDYCJA

21. marca to wyjątkowy dzień w roku, bo rozpoczyna się wtedy astronomiczna wiosna, a w naszej szkole odbywa się od czterech lat konkurs „MAM TALENT” dla klas IV-VI. W tym roku był to piątek, bardzo ciepły i słoneczny dzień.

Po lekcjach o godz. 10.30 wszyscy nauczyciele i uczniowie klas IV-VI zebrali się w „dużym holu”. W jury zasiedli: pani dyrektor Grażyna Bartkowiak, pani wicedyrektor Karina Gabryelska oraz pan Krzysztof Janiak, którego zastąpiła inna nauczycielka. Występowało piętnaście drużyn (w tym m.in. ja solo). Wśród nich byli zarówno tancerze, tancerki, jak i piosenkarki oraz jeden kabaret. Wybór najlepszych był dla jury bardzo trudny. Jurorzy musieli wziąć pod uwagę wiele różnych elementów: pomysłowość, rekwizyty, stroje, sposób wykonania i oczywiście talenty uczestników. Po wspólnej dyskusji jury – pani dyrektor ogłosiła zwycięzców:

  1.  miejsce zajęła Amelia Popowicz, która pięknie zaśpiewała piosenkę po angielsku,
  2.  miejsce zajął duet karate, który wywarł wielkie wrażenie na widowni. Dodatkową atrakcją tego występu było zaproszenie na scenę pani Kingi Jaworskiej i jeszcze dwojga uczniów, żeby sprawdzili swoją siłę rozbijając plastikową deskę (deska nie pękała tylko sprytnie się rozsuwała). Wspaniały popis niespodziewanej siły pani Kingi został doceniony przez widownię ogromnymi brawami,
  3.  miejsce wytańczyli uczniowie klasy IV-ej wraz ze śpiewającą koleżanką,
  4.  miejsce zajęła Liwia Kańska także za pięknie zaśpiewaną angielską piosenkę.
Kolejna edycja szkolnego konkursu "Mam Talent"

Kolejna edycja szkolnego konkursu „Mam Talent”

Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i czekoladkę – słodką nagrodę pocieszenia, a zwycięzcy dodatkowo – bombonierki z pysznymi czekoladkami.

Uczestnicy i widzowie świetnie się bawili, np. śpiewali lub tańczyli razem z występującymi. Dopingowali nieśmiałych. Niestety po godz. 12.30 nastąpiło zakończenie tego udanego i przyjemnego dnia w szkole. Wszyscy poszli do domu we wspaniałych humorach, co nie zawsze zdarza się po lekcjach.

Według mnie w konkursie „MAM TALENT” nie nagrody są najważniejsze, tylko odkrywanie talentów swoich i nie tylko oraz wspaniała zabawa!!! Ja sama nie zdobyłam żadnego miejsca, ale czułam satysfakcję ze swojego występu i z przyjemnością oglądałam występy innych uczestników.

Joanna Szewczyk VIa

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj