Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | wtorek, 17 cze, 2014 |

Trzeci Dzień Dziecka na Orliku

Grupa mieszkańców Osiedla nr 3 w Mosinie (Strzelnica) zaprasza na imprezę dla dużych i małych. Rozpoczynamy 28 czerwca (sobota) o godzinie 15.00 i będziemy bawić się do 18.00. Miejsce: Orlik ul. Krasickiego.

Wśród atrakcji m.in.: zamek dmuchany (ten co zawsze, bo go kochacie); pokaz jazdy na bmx i deskorolkach grupy Serce; pokaz Zumby, będziemy zachęcać Was do wspólnego zumbowania; pokaz tańca – grupa taneczna Aktiv (już o 15.00, więc przybywajcie jak najszybciej); stanowisko Strefy Rodzica Nieformalnej Grupy Rodziców z Gminy Mosina (atrakcje dla najmłodszych); stanowisko ZHP (zabawy dla najmłodszych i nieco starszych); stanowisko Osiedla nr 6 (konkursy i zabawy, m.in. z alkogoglami); przyjadą też piękne MOTORY; stanowisko Mosińskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych (zachęcenie do wolontariatu, będzie można zrobić piękne kwiaty z krepy); konkury i zabawy sportowe; malowanie twarzy; wspólne malowanie na wielkim arkuszu papieru; budowle z kartonów; gry planszowe i puzzle; balony; poczęstunek dla każdego (słodkości i ognisko).
Przynieście koniecznie ze sobą książki, których już nie będziecie czytać (dziecięce, niedziecięce, jakie macie) będzie możliwość wymiany na inne. Jeśli chcecie pomóc nam w organizacji, możecie przynieść słodycze lub drobne nagrody. Można także pomóc podczas konkursów, rysowania, budowania, tańczenia, animowania i rozrabiania…Zapraszamy.

W imieniu organizatorów Monika Kujawska, monika0kujawska@gmail.com

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj