Wykorzystali zimowej aury czas

Korzystając ze śniegowej pory sołectwo Żabinko zorganizowało dla młodzieży szkolnej kulig.

Nie był to tradycyjny kulig, ale dzięki uprzejmości członka Rady Sołeckiej, pana Tomka Kaptura mknęliśmy małym traktorkiem z orszakiem sanek przez las w kierunku Sowinek. Mroźna pogoda nie oszczędzała młodzieży, szukanie ukrytej kiełbaski w leśnej scenerii z mapą w ręce uatrakcyjniło przejazd. Na koniec kuligu uczestników rozgrzano ciepłą herbatą, a znalezioną kiełbaskę pieczono przy ognisku. W tak sympatyczny sposób zakończyliśmy zapominaną już atrakcję zimową. (SŻ)

Zapomniana zimowa atrakcja
Zapomniana zimowa atrakcja

Autor Czytelnicy GMP

Sprawdź również

Partnerzy wydarzenia przygotowali dodatkowe atrakcje dla najmłodszych

Od Dnia Dziecka po Bałtyk – Koleje Wielkopolskie rozpędzają lato pełne atrakcji

Radość, uśmiechy i kolejowe emocje – tak wyglądał wyjątkowy Dzień Dziecka zorganizowany 1 czerwca 2026 …

Dodaj komentarz