Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Materiały partnera | wtorek, 13 maj, 2014 |

Zabawią publiczność w wieku od trzech do 103 lat….

Już w najbliższą sobotę (17.05.14) o godz. 10.00 odbędzie się Dzień Rodzinny w Teatrze Muzycznym w Poznaniu ,w ramach którego zagramy „Pchłę Szachrajkę” – perłę literatury dziecięcej autorstwa mistrza gatunku, Jana Brzechwy.

Spektakl utrzymany w klimacie kabaretu dla dzieci, wzbogacony o piosenki poznańskich kompozytorów – Andrzeja Borowskiego i Michała Łaszewicza, iskrzy humorem i dowcipem –  nie tylko słownym. Sześcioro wykonawców przez półtorej godziny bawi publiczność w wieku od 3 do 103 lat. Cała galeria postaci zwierzęcych – i nie tylko. A w roli tytułowej znakomita Lucyna Winkel.
Podczas naszych cyklicznych spotkań Teatr przygotowuje dla całych rodzin zabawy i inne niespodzianki. I tym razem dzieci i rodzice będą mogli sprawdzić się i wygrać atrakcyjne nagrody. Nasza zabawa pod tytułem: „Potyczki rodzinne” zaangażuje rodziny w zabawy związane z Pchłą Szachrajką i Janem Brzechwą.
Będziemy rozwiązywali zagadki, rebusy i dowiemy się czegoś więcej o Janie Brzechwie. Przypomnimy sobie również jak się gra w pchełki. I to nie koniec atrakcji, ale nie możemy wszystkiego zdradzić, bo miłe są przecież niespodzianki.

Vincenzo Corsini, Teatr Muzyczny w Poznaniu

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności, Kultura i sztuka

Tagi:

Skomentuj