Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | poniedziałek, 9 cze, 2014 |

Zmarł Antoni Karliński, radny RM w Mosinie

W nocy z 8 na 9 czerwca 2014 r. w puszczykowskim szpitalu, po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 67 lat zmarł Antoni Karliński, od 2002 roku radny Rady Miejskiej w Mosinie.

A. Karliński od 2006 r. pełnił funkcję przewodniczącego Komisji Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej. Był członkiem klubu radnych Nowoczesna Rzeczpospolita Mosińska.

Od wielu lat związany był również z Mosińsko – Puszczykowskim Kurkowym Bractwem Strzeleckim im. dr Tadeusza Jakubiaka, pełnił ponadto funkcję prezesa Stowarzyszenia Użytkowników Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie.
Antoni Karliński czuł potrzebę pracy, szczególnie pracy na rzecz biednych, słabszych, pokrzywdzonych. Wypełniając mandat radnego zawsze dbał o to, aby codzienne życie było bezpieczne i dobrze zorganizowane, a mieszkańcy wzajemnie sobie życzliwi. Sam również był człowiekiem łagodnym i pogodnym, stroniącym od konfliktów. Umiał słuchać, co zyskiwało mu wielu oddanych przyjaciół.
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 12 czerwca 2014 r. o godz. 11:00 w kościele pw. św. Mikołaja w Mosinie.

Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie i bliskim składa Redakcja.

Antoni Karliński, radny RM w Mosinie

Antoni Karliński, radny RM w Mosinie

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 6.6/10 (Głosujących: 19)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo