Złap zająca w aplikacji Starego Browaru Salon Berdychowski Volkswagen - Tiguan
Redakcja GMP | piątek, 6 cze, 2014 |

Znajdź idealnego pracownika

W opracowanym przez specjalistów Politechniki Poznańskiej serwisie www.zawodowcy.org błyskawicznie i za darmo można znaleźć praktykanta, stażystę lub pracownika. Do dyspozycji pracodawców jest niemal 12 tys. uczniów wielkopolskich szkół.

Każda firma z Wielkopolski, wzorem już ponad pół tysiąca firm, może całkowicie za darmo zarejestrować się w systemie i bardzo precyzyjnie określić, jakich praktykantów, stażystów lub pracowników szuka. W odpowiedzi otrzyma informację o kandydatach z odpowiednimi umiejętnościami w formie listy uczniów, uszeregowanych według procentowego wskaźnika dopasowania kompetencji. To duża oszczędność czasu, bo na rozmowę kwalifikacyjną pracodawca będzie mógł zaprosić osoby w najwyższym stopniu spełniające jego oczekiwania.

Do dyspozycji pracodawcy mają niemal 12 tys. opisanych profili kompetencyjnych uczniów i uczennic wielkopolskich szkół zawodowych ponadgimnazjalnych. Ich liczba cały czas dynamicznie rośnie.

Aktualne informacje o projekcie, w tym przewodniki, jak zarejestrować się w systemie, znaleźć można na stronie www.zawodowcy.org

Projekt „Czas zawodowców” realizowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Politechnikę Poznańską we współpracy z partnerami i instytucjami, współpracującymi m.in. wielkopolskimi starostwami, urzędami pracy, organizacjami pracodawców z Wielkopolski oraz wieloma instytucjami, związanymi z kształceniem zawodowym i rynkiem pracy.

Andrzej Rembowski

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj