Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Czytelnicy GMP | czwartek, 12 mar, 2015 | komentarze 2

Fresh Pizza – wyjątkowa pizzeria w Poznaniu

Przytulne, charakterystyczne dla danego miasta bądź rejonu pizzerie są świetną alternatywą dla korporacyjnych lokali gastronomicznych z tym właśnie włoskim przysmakiem. Warto postawić na takie miejsce, jeśli chce się odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i spędzić radośnie czas z bliskimi, zajadając się jednocześnie najstaranniej przygotowaną pizzą.

Jeśli jesteś Poznaniakiem (albo i nie), a tak się składa, że szukasz przypadkiem (bądź też celowo) pizzerii sławetnej właśnie w stolicy Wielkopolski, postaw na Fresh Pizzę.

Fresh Pizza to niezwykłe miejsce, w którym stykają się smaki kuchni z różnych kontynentów. W Poznaniu firma dysponuje trzema lokalami: na Ratajach, Grunwaldzie i Winogradach. Już od 2011 r. dba o kulinarne doznania Poznaniaków, sukcesywnie podnosząc sobie poprzeczkę w tej dziedzinie. Co składa się na ich sukces? Pasja do jedzenia w połączeniu z serdecznym podejściem dla każdego klienta

Dlaczego warto wybrać Fresh Pizzę? To proste. Fresh Pizza to nie tylko pizza. Choć to włoskie danie jest jej największą chlubą uwielbianą nie tylko przez pracowników, ale też rzeszę klientów, chce jednak podzielić się też wiedzą na temat kuchni amerykańskiej i tureckiej, serwując najlepsze skrzydełka, sałatki i kebaby. Do tego firma proponuje niesamowite okazje cenowe. Przy zamówieniu powyżej 100 zł daje aż 15% rabatu, a kupując powyżej 250 zł klient otrzymuje zniżkę 20%! W momencie gdy zamówienie przekracza 60 zł, dostaje się w komplecie 2 litry pepsi gratis. Dodatkowo od poniedziałku do środy każda druga średnia (tańsza) pizza kosztuje o połowę mniej, a na życzenie klienta do pizzy w rozmiarze dużym i mega dołącza się sos kompletnie za darmo!

Biorąc pod uwagę kwestię dowozu – aby był on jak najbardziej możliwy, należy złożyć zamówienie za co najmniej 19 zł. Pizzeria podzieliła Poznań na strefy tak, aby każdy dojazd był obliczany sprawiedliwie. Firma oferuje dojazd w absolutnie każde miejsce w Poznaniu.

Chyba nie trzeba wspominać, że Fresh Pizza to synonim najwyższej jakości, najświeższych (zgodnie z nazwą) produktów i unikalności przepisów potraw. Aby przekonać się o tym na własnej skórze (a raczej – podniebieniu), przyjdź i sprawdź:

 1. Poznań Grunwald, ul. Bułgarska 2A

 2. Poznań Rataje, ul. Zamenhofa 128B

 3. Poznań Winogrady, ul. Murawa 36.

fresh pizza

fresh pizza

Napisano przez Czytelnicy GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Wasze komentarze (2)

 • .
  czwartek, 26 mar, 2015, 22:55:16 |

  Generalnie standardowy opis, którym niczym nie wyróżnia tej pizzerii z pośród pozostałych, a zasługuje. Pizza faszerowana, jedyna w poznaniu. Polecam szczerze, najeść się można jednym kawałkiem.

 • Ada
  piątek, 27 mar, 2015, 7:09:46 |

  Najlepsza pizzeria w mieście ! Polecam.

Skomentuj