Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Czytelnicy GMP | czwartek, 4 cze, 2015 |

GIBanie po Kanale Mosińskim z okazji Dni Mosiny

Gibanie, Gibanie i po Gibaniu …Czy wiecie, że w tym konkursie wzięły udział aż 34 załogi czyli 68 osób? To o cztery więcej niż w zeszłym roku!  Wszyscy chętni mogli zgłosić się do punktu rejestracyjnego usytuowanego przy pomniku Eleganta, dokonać wymaganych regulaminem wpisów i spróbować swoich sił w kajaku, płynąc pomiędzy specjalnie przygotowanymi przeszkodami. Staramy się rozmyślnie urozmaicać nasz konkurs o nowe trudności, bo wówczas jest ciekawiej.

Spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem nie tylko biorących udział, ale i zaciekawionych imprezą przechodniów. Wyścigom towarzyszyły duże emocje, ponieważ o pozycji na liście wygranych przesądzały setne sekundy.

Gibanie po kanale mosinskim

Gibanie po kanale mosińskim – kanał mosiński

Uczestnicy Gibania otrzymali pamiątkowe dyplomy, a na  najlepszych czekały nagrody w postaci namiotu, wejściówki na park linowy Korzonkowo oraz medale i puchary.
Czwartą edycję konkursu zakończono sukcesem panów Huberta Gajewskiego i Patryka Wilińskiego, którzy osiągnęli fenomenalny wynik: 1.23.63 minuty.
Drugi czas 1.25.05 należał do państwa Agnieszki Światowej i Łukasza Osiuraka.

przed pomnikiem Eleganta z Mosiny - Gibanie po kanale

przed pomnikiem Eleganta z Mosiny – Gibanie po kanale

Trzecia nagroda powędrowała do dwójki panów Tomasza Kaczmarka i Bartosza Chudzińskiego. Na mecie osiągnęli oni czas 1.25.81minuty.
Gibanie uatrakcyjniła także grupa rekonstrukcyjna z czasów napoleońskich, która oddała jedną z salw startowych.

W zorganizowanie konkursu zaangażowało się bardzo wiele osób, członków stowarzyszenia oraz wolontariuszy, bez których nie odbyłoby się to zadanie. Ważna w takich  przedsięwzięciach jest synchronizacja i dobre skoordynowanie wszystkich działań. Nad wszystkim czuwał niezastąpiony Łukasz Silski.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dobrą zabawę, prawdziwie sportowe nastawienie i  rywalizację. Podziękowania składamy również dla Daniela Markowskiego (korzonkowo.pl) naszego niezastąpionego OSIRU oraz Gminy Mosina.
Zapraszamy za rok  – będzie jeszcze ciekawiej.

Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Baranówko

Napisano przez Czytelnicy GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , ,

Skomentuj