T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | środa, 22 kwi, 2015 | komentarze 4

I rocznica kanonizacji Jana Pawła II w Puszczykowie

Koncert papieski  „Świętość dla każdego”, w przeddzień I rocznicy kanonizacji, w niedzielę, 26 kwietnia o g. 19.00 do Sali Jana Pawła II, Puszczykowo Dworcowa 16 Wystąpią: Julia i Grzegorz Kopala, muzycy od lat związani ze sceną muzyki chrześcijańskiej.

Artyści wprowadzą nas w klimat pięknego słowa modlitwy, poezji i fragmentów prozy Karola Wojtyły. Usłyszymy także ciekawe historie z życia Ojca Świętego.

Bądźmy razem ze św. Janem Pawłem II w tym uroczystym dniu.

Z serdecznym pozdrowieniem, z Panem Bogiem Jolenta Strabel

plakat pdf

 

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (4)

 • GordaanHata
  sobota, 25 kwi, 2015, 2:38:29 |

  Ida wybory 2015. Kraj potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim trzeba wyjść z domu i zagłosować. 50% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam ktoś nie uwikłany w zadne układy. Wklejajcie to na swoim FB, w komentarzach, gdziekolwiek się da. Wykorzystajmy potęgę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 – Wszystko tylko nie POPIS !

  • t-t
   piątek, 1 maj, 2015, 14:44:11 |

   Sądzisz że jak się zdarzy
   taki bez twarzy
   to wyborca się nie sparzy?

 • Gość
  piątek, 1 maj, 2015, 13:07:52 |

  Uzasadnij czemu nie Duda

Skomentuj