Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Czytelnicy GMP | środa, 4 lut, 2015 | komentarze 2

Komunikat dla pacjentów

W poniedziałek 2 lutego najemca budynku Ośrodka Zdrowia przy ul. Dworcowej w Mosinie spółka „Medicomplex”, zamknęła część budynku użytkowaną przez Przychodnię Lekarza Rodzinnego „Consensus”.

W wyniku rozmów przeprowadzonych przez zastępcę burmistrza Przemysława Mielocha z zainteresowanymi spółkami medycznymi, w godzinach popołudniowych gabinety „Consensusa” zostały otwarte, a przychodnia wznowiła swoją działalność.

Informujemy, że w najbliższym czasie spółka „Medicomplex zamierza przeprowadzić wymagany umową z 2013 r. remont tego budynku, co może wiązać się z utrudnieniami dla pacjentów.

Urząd Miejski w Mosinie

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.4/10 (Głosujących: 19)
Napisano przez Czytelnicy GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Wasze komentarze (2)

 • Mosiniak
  czwartek, 5 lut, 2015, 16:15:20 |

  Tak oto Spółka Medicomplex wykasza po kolei konkurencję, a budynek, który miał służyć lokalnej społeczności staje się własnością ludzi , którzy o medycynie nie maja zielonego pojęcia. I co wynika z monopolistycznych zapędów” tesco-wych” lekarzy? A nic tyle tylko, że ludzie chętniej przechodzą do POZetow w Puszczykowie lub Wirach niż do nich… I nic nie dadzą nachalne reklamy prywatnych specjalistów od leczenia „korzonków” bo po takiej wizycie to jedynie ból głowy i pusty portfel… I tak na koniec chciałem podziękować obecnemu zarządcy ośrodka (nie)zdrowia Spółce Medicomplex za przenikliwe zimno na korytarzach – jakaż była radość wychodząc z budynku i uświadamiając sobie, że na dworze jest cieplej niż w środku… Czy o taki standard opieki medycznej wszystkim chodziło?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +3 (Głosujących: 7)
 • Mosinianka
  piątek, 27 lut, 2015, 21:03:39 |

  Będąc w tematyce ośrodka zdrowia – dostać się do dentysty na NFZ w Mosinie graniczy z cudem. w lutym terminy na kwiecień. Miało być lepiej…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +2 (Głosujących: 2)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo