Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Czytelnicy GMP | środa, 4 lut, 2015 | komentarze 2

Komunikat dla pacjentów

W poniedziałek 2 lutego najemca budynku Ośrodka Zdrowia przy ul. Dworcowej w Mosinie spółka „Medicomplex”, zamknęła część budynku użytkowaną przez Przychodnię Lekarza Rodzinnego „Consensus”.

W wyniku rozmów przeprowadzonych przez zastępcę burmistrza Przemysława Mielocha z zainteresowanymi spółkami medycznymi, w godzinach popołudniowych gabinety „Consensusa” zostały otwarte, a przychodnia wznowiła swoją działalność.

Informujemy, że w najbliższym czasie spółka „Medicomplex zamierza przeprowadzić wymagany umową z 2013 r. remont tego budynku, co może wiązać się z utrudnieniami dla pacjentów.

Urząd Miejski w Mosinie

Napisano przez Czytelnicy GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Wasze komentarze (2)

  • Mosiniak
    czwartek, 5 lut, 2015, 16:15:20 |

    Tak oto Spółka Medicomplex wykasza po kolei konkurencję, a budynek, który miał służyć lokalnej społeczności staje się własnością ludzi , którzy o medycynie nie maja zielonego pojęcia. I co wynika z monopolistycznych zapędów” tesco-wych” lekarzy? A nic tyle tylko, że ludzie chętniej przechodzą do POZetow w Puszczykowie lub Wirach niż do nich… I nic nie dadzą nachalne reklamy prywatnych specjalistów od leczenia „korzonków” bo po takiej wizycie to jedynie ból głowy i pusty portfel… I tak na koniec chciałem podziękować obecnemu zarządcy ośrodka (nie)zdrowia Spółce Medicomplex za przenikliwe zimno na korytarzach – jakaż była radość wychodząc z budynku i uświadamiając sobie, że na dworze jest cieplej niż w środku… Czy o taki standard opieki medycznej wszystkim chodziło?

  • Mosinianka
    piątek, 27 lut, 2015, 21:03:39 |

    Będąc w tematyce ośrodka zdrowia – dostać się do dentysty na NFZ w Mosinie graniczy z cudem. w lutym terminy na kwiecień. Miało być lepiej…

Skomentuj