Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | czwartek, 19 lis, 2015 |

Młodzi artyści z Mosiny w Starostwie Powiatowym

15 października 2015r. w Starostwie Powiatowym w Poznaniu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyli m.in. starosta  – Jan Grabkowski, wicestarosta – Tomasz Łubiński i wielu innych przedstawicieli władz powiatowych. Na uroczystość tę zostali zaproszeni także uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Mosinie.

Zaprezentowali dwa występy artystyczne. Jako pierwsi na scenę wyszli przedstawiciele ulicy Topolowej – aktorzy szkolnego teatru „Kółeczko” – ze spektaklem „Król Maciuś w Afryce”. Następnie przed publicznością pojawili się uczniowie z ulicy Kościelnej – grupa taneczna „Wild seven” z układem choreograficznym opartym na współczesnej muzyce młodzieżowej.

Artyści włożyli wiele wysiłku i dyscypliny w pracę nad przygotowaniem obu występów. Na scenie potrafili się skoncentrować, wykonać zaplanowane zadania, opanować stres i emocje. Wszyscy chcieli osiągnąć sukces, dobrze zaprezentować siebie oraz szkołę. Otrzymali duże brawa, słowa uznania i upominki. Bycie docenionym przez innych to najlepsza motywacja do dalszej pracy.

E. Majchrzak

Młodzi artyści z Mosiny w Starostwie Powiatowym

Młodzi artyści z Mosiny w Starostwie Powiatowym

Młodzi artyści z Mosiny w Starostwie Powiatowym

Młodzi artyści z Mosiny w Starostwie Powiatowym cd.

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj