T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | poniedziałek, 23 mar, 2015 | komentarzy 5

Nowe medium dla Puszczykowa

W Puszczykowie nie ma obecnie medium, na łamach którego można by rzetelnie relacjonować tematy poruszane podczas posiedzeń komisji tematycznych i sesji Rady Miasta. W celu informowania mieszkańców o pracy naszego samorządu powstał  „Blog dla Puszczykowa”, który będzie na bieżąco przekazywał wiadomości z życia miasta.

Zachęcam wszystkich chętnych do publikowania na łamach nowego bloga. Zależy nam na zachowaniu unikatowego i niepowtarzalnego charakteru Puszczykowa. Jednakże konieczny jest rozwój dla żyjących tu mieszkańców. Należy tutaj wymienić takie ważne dziedziny, jak inwestycje w oświatę, infrastrukturę czy Internet światłowodowy. Nie można również zapomnieć o wspomaganiu działań związanych z kulturą, rekreacją i sportem, etc.

Blog powstał również z myślą o promowaniu historii oraz walorów krajoznawczych Puszczykowa. Będą na jego łamach ukazywać się artykuły opisujące zabytkowe budynki, ciekawe trasy wycieczkowe oraz pomysły na promocję miasta.  Przypomnijmy tylko, że Puszczykowo powstało jako podpoznańskie letnisko, dzięki swojemu doskonałemu klimatowi. Dzisiaj miasto leży w sercu Wielkopolskiego Parku Narodowego, co czyni nasze tereny niezwykle atrakcyjnymi.

Na łamach nowego medium mają być omawiane przede wszystkim pozytywne pomysły, które będą rozwijać Puszczykowo. Zamiast ciągłego narzekania na wszystko i wszystkich, wspierajmy i wskazujmy dobre rozwiązania, które będą korzystne dla mieszkańców  teraz i w przyszłości. Najważniejsza jest wspólna praca, dzięki której można tworzyć Puszczykowo dla wszystkich, a nie tylko dla elity. Dlatego zapraszamy do regularnego czytania „Bloga dla Puszczykowa”. Zachęcamy do przesyłania wszelakich przemyśleń i informacji na adres mailowy blogdlapuszczykowa@gmail.com bądź pod adres krzyzanskimaciej@gmail.com

Maciej Krzyżański

Redaktor naczelny

Blog dla Puszczykowa

Blog dla Puszczykowa

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (5)

 • mieszkanka Puszczykowa
  poniedziałek, 23 mar, 2015, 16:46:45 |

  Niestety za tymi pięknymi słowami kryje się młody człowiek, którego co krok nerwy ponoszą i publicznie ubliża mieszkańcom. Wstyd panie Macieju, proszę nad sobą najpierw po pracować. Pana blog nie jest jedynym niezależnym medium w Puszczykowie.

  • Antek
   wtorek, 24 mar, 2015, 17:02:25 |

   Pierwsze słyszę, czy możesz podać jakiś przykład tych nerwów? A jeśli chodzi o niezależne medium to czytanie ze zrozumieniem się kłania: „na łamach którego można by rzetelnie relacjonować tematy poruszane podczas posiedzeń komisji tematycznych i sesji Rady Miasta

 • mieszkanka Puszczykowa
  wtorek, 24 mar, 2015, 19:02:56 |

  Przykłady można było oglądać od początku na sesjach, na facebook…natomiast relacji z posiedzeń komisji i sesji na blogu nie doczekała się do dzisiaj, są tylko zaproszenia.

 • Antek
  środa, 25 mar, 2015, 9:14:59 |

  Masz jakiś w tym interes, że Ci to tak przeszkadza?

  • stary mieszkaniec
   środa, 25 mar, 2015, 22:02:37 |

   @ Antek;;;Po co komu takie medium jeżeli „na łamach którego można by rzetelnie relacjonować tematy poruszane podczas posiedzeń komisji tematycznych i sesji Rady Miasta„ Kto to ma zrobić jakiś anonim? zaraz zostanie oskarżony o nierzetelność Śmiech!!!

Skomentuj