Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | piątek, 27 lis, 2015 |

Nowy sklep z materacami w Poznaniu

Coraz częściej słyszy się o tym, że należy się prawidłowo odżywiać, uprawiać sport, dbać o swój umysł i ciało.  Można powiedzieć, że zdrowy styl życia jest na topie. W aptekach można dostać suplementy diety, które pomogą nam niemal na wszystko. W tym natłoku produktów nikt jednak nie przypomina o zdrowym śnie. Sen jest jednym z najważniejszych aspektów w życiu każdego człowieka. Jego odpowiednia ilość pomaga regulować wiele procesów zachodzących w naszym organizmie, dzięki niemu nasz umysł odpoczywa, a rano mamy siłę do działania. Nieodpowiednia ilość snu może natomiast prowadzić do obniżenia odporności, złego nastroju, czy otyłości . Za komfortowy i zdrowy sen jest odpowiedzialny nasz materac. Specjaliści z nowego salonu z materacami w Poznaniu pomogą w doborze tego odpowiedniego.

Materace Dla Ciebie w Poznaniu

Wybierając się na wycieczkę po malowniczym Poznaniu można przy okazji zadbać o zdrowy kręgosłup i komfortowy sen. W samym centrum miasta, przy ul. Górna Wilda 66 znajduje się bowiem salon Materace Dla Ciebie Poznań. Jest to miejsce, gdzie można osobiście położyć się na wybranych modelach materacy i ocenić który jest najlepszy. W wyborze pomogą oczywiście pracownicy, którzy służą profesjonalnym doradztwem w kwestii zdrowego snu. Jednym z częściej padających stwierdzeń jest: ‘Twarde materace są najzdrowsze’. Nic bardziej mylnego. Twardość materaca powinna być dobrana indywidualnie do użytkownika. Z tego też względu w poznańskim salonie możemy odnaleźć materace w aż czterech stopniach twardości. Materace miękkie (H1) są odpowiednie dla osób lekkich, o wadze do 60 kg. Zapewnią one prawidłowe podparcie kręgosłupa nie powodując przy tym ucisku drobnej sylwetki. Materace średnio twarde (H2) będą odpowiednie w przedziale wagowym 60-80 kg. To najczęściej wybierany stopień twardości, materace tego typu są nieco sztywniejsze, ale nadal swobodnie dopasowują się do kształtu ciała użytkownika. Dla osób o wyższej masie cała lepszym wyborem będą materace twarde ( H3 i H4). Są one specjalnie wzmocnione, by zbyt mocno nie uginać się pod naciskiem ciała, ponieważ wybór zbyt miękkiego materaca może zakończyć się bólami pleców- podkreślają pracownicy z salonu z materacami w Poznaniu.

materace

materac

Kokos, wełna, lateks…

Wybór nowego materaca wcale nie jest taki prosty. Oprócz wyboru twardości należy zadecydować z jakich materiałów ma być on wykonany. W salonie w Poznaniu odnajdziemy materace kieszeniowe, piankowe, lateksowe, termoelastyczne. Każdy materiał oznacza inne właściwości. Jeśli zależy nam na idealnym dopasowaniu podłoża do sylwetki decydujmy się na materace z pianką termoelastyczną. Dla osób, które często zmieniają pozycję podczas snu, wciąż się wiercą, doskonale sprawdzą się materace z elastycznym lateksem. Jeśli nie lubimy efektu falowania i sprężynowania łóżka świetnie sprawdzą się materace kieszeniowe. Twarde materace będą zawierały matę kokosową, a miękkie różnego rodzaju pianki. Częstym dodatkiem w materacu jest także owcza wełna, która lekko ogrzeje ciało. Dzięki tak wielkiej różnorodności można dobrać materac dopasowany indywidualnie do naszych potrzeb. Każdy z nas jest inny i ma różne wymagania- podkreślają pracownicy Materace Dla Ciebie.

W trakcie snu spędzamy 1/3 naszego życia. To naprawdę bardzo dużo czasu, dlatego nie można go zmarnować. Odpowiedni materac daje gwarancję zdrowia i dobrego humoru. Zapraszamy po nowy materac do Poznania.

materace-dla-ciebie.pl

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj