O człowieku, który chce zatrzymać przeszłość

Z wielką radością informujęmy, że sfinalizowano projekt realizacji filmu “DRUKARZ NA WODZIE” – film o kolejnym mieszkańcu  (tym razem z Rogalinka),  Alojzym Szabelskim – pasjonacie, kolekcjonerze drukarstwa, zbiorów regionalnych i twórcy Przystani Jana Pawła II nad Wartą.

Patronat honorowy nad filmem o człowieku, który chce zatrzymać przeszłość objął arcybiskup Stanisław Gądecki. Każdy, kto interesuje się przeszłością, historią i motoro -wodniactwem niech czuje się zaproszony na projekcję filmu i spotkanie w gronie pasjonatów przyjaciół bohatera filmu. Zapowiada się ciekawa impreza w Centrum Kultury w Mosinie o g. 19.00 – 7 września 2015 roku. Spotkanie z bohaterami i twórcami poprowadzi ks. proboszcz Edward Majka z Mosiny. Zaproszenie można odebrać w Mosińskim Ośrodku Kultury lub pisząc na e-mail: kontakt@filmowezyciorysy.pl

Na premierze będzie można nabyć lub odebrać płytę DVD (93 min.) i pokazać potem znajomym.

Jolenta Strabel

projekt realizacji filmu “DRUKARZ NA WODZIE” - Plakat MOK
projekt realizacji filmu “DRUKARZ NA WODZIE” – Plakat MOK

Autor Czytelnicy GMP

Sprawdź również

Skutki pożaru samochodu dostawczego w Rogalinku

Pożar busa w Rogalinku

Nad ranem w Rogalinku doszło do pożaru samochodu dostawczego. Na miejsce skierowano strażaków z Puszczykowa …

2 komentarze

  1. Pan Szabelski… interesujący, uroczy Pan.

  2. FilmoweZyciorysy.PL

    Dziękujemy i zapraszamy do MOK.

Dodaj komentarz