Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Czytelnicy GMP | środa, 1 lip, 2015 |

Oświadczenie Forum Puszczykowo

Forum Puszczykowo: Z przykrością dowiadujemy się o napaściach radnego Macieja Krzyżańskiego, który czyniąc nam różne zarzuty wyładowuje swoje frustracje. Jest nam szczególnie przykro, bo jeszcze kilka miesięcy temu, razem szliśmy do wyborów.

Oświadczenie

– Nie będziemy wdawać się w pyskówki. Może radny zachował resztki wstydu i – zamiast przeprosić wyborców – w nieudolny sposób próbuje wykręcić się ze swoich czynów i opinii, zarzucając nam nierzetelność?!

Forum Puszczykowo

Kto chce sam przekonać się, że M. Krzyżański optował za zabudową terenu przy ul. Poznańskiej między apteką a policją, może sięgnąć do zapisu fonicznego z posiedzenia w urzędzie miejskim. Jeśli będzie taka konieczność to go udostępnimy.

Napaści, donosy do prokuratury, przesłuchania na policji itp. szykany, na które jesteśmy narażeni, utwierdzają nas w przekonaniu, że dzięki Wam forum mieszkańców stale zyskuje na znaczeniu w swobodnej wymianie informacji i opinii. I prędzej zmieni się władza w mieście, niż my ulegniemy jej naciskom.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.5/10 (Głosujących: 8)
Napisano przez Czytelnicy GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo