Podziękowanie

Wszystkim, którzy myślą, mową, modlitwą i materialnie byli razem ze mną podczas realizacji i premiery filmu DRUKARZ NA WODZIE, którzy swoim czynnym zainteresowaniem okazali mi wiele życzliwości i wyświadczyli tyle dobra, także za kwiaty i prezenty – z całego serca dziękuję.

Serdeczne słowa i aplauz, jaki niespodziewanie stał się moim udziałem pozostanie na zawsze w moim sercu.

Wszystkim, za wszystko szczere Bóg zapłać!
Alojzy Szabelski z rodziną

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Sesja RM w Mosinie: Na środku Dominik Michalak, przewodniczący RM w Mosinie

Absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza. Czerwcowa sesja Rady Miejskiej w Mosinie

18 czerwca w Mosińskim Ośrodku Kultury odbędzie się XXXVI sesja Rady Miejskiej w Mosinie. Jednym …

Dodaj komentarz