Złap zająca w aplikacji Starego Browaru Salon Berdychowski Volkswagen - Tiguan
Czytelnicy GMP | środa, 2 gru, 2015 |

Pożyczka bez weryfikacji dochodów

Udokumentowanie swoich dochodów jest dla wielu Polaków głównym problemem przy staraniu się o kredyt bankowy. Niestety warunki panujące w kraju często zmuszają młode osoby do pracy na czarno lub na podstawie umów śmieciowych. Pracodawcy zatajają realne wynagrodzenia, by obniżyć swoje koszty co skutecznie uniemożliwia pracownikom osiągniecie zdolności kredytowej w bankach. Coraz częściej klienci odrzuceni przez banki decydują się na pozabankowe źródła pożyczek, które umożliwiają otrzymanie środków bez weryfikacji dochodów.

Oferty takie, nazywane często pożyczkami bez dochodów czy też bez zaświadczeń udzielane są przez firmy pożyczkowe, które w przeciwieństwie do banków nie są ograniczane odgórnymi dyrektywami. Umożliwiają one staranie się o pożyczkę na podstawie samego dowodu osobistego, bez zaświadczeń o zarobkach czy wyciągów z konta. Potrzebne jest jedynie potwierdzenie tożsamości i osobiste oświadczenie wysokości dochodów przez klienta. Jest to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie ze swojej winy nie mogą starać się o kredyty bankowe.

Czas od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy w przypadku pożyczek bez weryfikacji dochodu klienta jest bardzo krótki. Formalności uproszczone są do tego stopnia, że już przy pierwszej wizycie w siedzibie firmy możemy przejść cały proces pożyczkowy. W porównaniu do kilku etapów weryfikacji jakie zazwyczaj trzeba przejść w bankach pożyczki bez dochodów wypadają bardzo dobrze.

pozyczki bez weryfikacji dochodów

Kwoty o jakie w ramach tego rodzaju ofert możemy się starać zamykają się w graniach 7-8 tysięcy złotych. Firmy pożyczkowe decydują się na takie obostrzenia ze względu na zwiększony poziom ryzyka, na jakie narażają się uproszczając zasady weryfikacji klienta. Są to mimo wszystko kwoty, które w znaczny sposób mogą pomóc w realizacji celów osobom z problemami finansowymi. Dlatego więc jeśli szukamy pożyczki, którą otrzymamy w szybkim czasie przy minimum formalności na pewno będzie to dobre rozwiązanie dla nas.

Co ciekawe istnieje wiele firm pożyczkowych, które swoje działanie przeniosły do sfery internetowej. Co za tym idzie zajmują się udzielaniem pożyczek na terenie całego kraju bez konieczności zjawiania się klienta w ich placówce. Cały proces przebiega zdalnie – wniosek klient składa na stronie internetowej, umowę dostarcza do niego kurier. Po otrzymaniu podpisanej umowy firma pożyczkowa przelewa środki na konto klienta. Bez wychodzenia i bez zbędnych dokumentów możemy otrzymać środki na realizację swoich marzeń.

Polecamy sprawdzić oferty pożyczek bez weryfikacji dochodów zarówno we własnej okolicy, jak i te dostępne w internecie. Często okazują się one o wiele lepszym rozwiązaniem niż to co mogą zaproponować nam banki. Szczególnie jeśli nie mamy możliwości udokumentowania swoich dochodów rozwiązanie tego typu na pewno okaże się pomocne w wyjściu z kłopotliwej sytuacji finansowej.

Napisano przez Czytelnicy GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Skomentuj