Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | poniedziałek, 31 sie, 2015 |

Projekt na rzecz osób w wieku emerytalnym – list intencyjny

Z satysfakcją informuję, że od 15 maja 2015 r. Fundacja strefaPL realizuje projekt z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym pod nazwą WIELKOPOLSKI PORTAL SENIORALNY. Zadanie utworzenia, aktualizowania i upowszechniania  wielkopolskiego portalu wymiany informacji dotyczących osób starszych zostało powierzone Fundacji w formie realizacji zadania publicznego przez Województwo Wielkopolskie za pośrednictwem Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu.

1 lipca 2015 r. nastąpiło uruchomienie portalu pod adresem internetowym www.NestorCafe.pl Obecnie tworzymy bazę danych, formułujemy treści, nawiązujemy kontakty oraz udoskonalamy platformę wymiany informacji.

Powodzenie projektu zależy jednak od zaangażowania się wielkopolskich środowisk senioralnych, dlatego apeluję o włączenie się w nasze działania dla dobra wszystkich seniorów.

W związku z tym proszę o rozpowszechnienie listu intencyjnego w środowisku lokalnym, w szczególności wśród seniorów,  organizacji  i instytucji działających na ich rzecz.

Portal zawiera aktualności mogące zaciekawić seniorów, informacje poradnikowe oraz treści zachęcające do aktywności. W dalszej kolejności będziemy zamieszczać dane nt. klubów seniora i organizacji pozarządowych działających na rzecz seniorów w całej Wielkopolsce.

ZACHĘCAM do zapoznania się z portalem www.NestorCafe.pl i do kontaktu pod adres e-mail: kontakt@nestorcafe.pl lub telefon 609 601 969

Z serdecznymi pozdrowieniami

MAREK GRZEGORZEWSKI – prezes zarządu Fundacji strefaPL

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj