Ranny w wypadku w Mosinie żyje

Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, mł. insp. Andrzej Borowiak informuje: „Ani wydział ruchu drogowego, ani wydział dochodzeniowo-śledczy nie otrzymał informacji ze szpitala o tym, żeby stan najbardziej poszkodowanego w wypadku (22 marca w Mosinie, na ul. Rz. Mosińskiej) pogorszył się lub, żeby ten mężczyzna zmarł”.

Taki jest stan na dzień dzisiejszy -26 marca na godz. 16.

Redakcja prosi komentujących o zachowanie powagi i kultury we wpisach na temat tego wypadku.

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Według śledczych produkcja była prowadzona w sposób ciągły i zorganizowany

Pięć osób zatrzymanych po akcji CBŚP w Mosinie. Miliony papierosów dziennie (aktualizacja)

Nielegalna linia produkcyjna służąca do wytwarzania półproduktów wykorzystywanych przy produkcji papierosów została zlikwidowana na terenie …

4 komentarze

  1. I niech się trzyma, jesteśmy z Tobą chłopaku!

  2. Nie jest to wielka fura indormacji o poszkodowanym ale najważniejsze, że żyje. I jest chociaż jakaś jedna dobra wiadomość od jakiegoś czasu w Polsce i zagranicą.

  3. Adi trzymaj się!! Jesteśmy z Tobą!! Wyjdziesz z tego!

Dodaj komentarz