nowy id.3 elektryczny - salon Berdychowski Projekty mistrza mody na retrospektywnej wystawie w Starym Browarze w Poznaniu Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen
Redakcja GMP | wtorek, 20 paź, 2015 |

Spokojny sen w podróży

Wybierając się z dzieckiem w daleką podróż, warto postawić na komfort i wielofunkcyjne rozwiązania, które pozwolą na zaoszczędzenie cennego miejsca. W ferworze przygotowań oraz opracowywania ciekawych tras, pamiętaj o zapewnieniu maluchowi odpowiednich warunków do snu. Zabierz ze sobą odpowiednie akcesoria, które sprawdzą się w wielu sytuacjach w podróży.

By zapewnić dziecku spokojny sen warto postawić na wygodne składane łóżeczko podróżne. Dobrym pomysłem będzie takie o lekkiej, ale wytrzymałej i stabilnej konstrukcji, dzięki czemu będzie można skorzystać z niego także podczas podróży pociągiem czy samolotem. Celem wyprawy są tropiki? Poszukaj łóżeczka z daszkiem i ściankami z przewiewnego materiału, które zapewnią maluchowi spokój i ochronią przed owadami. W ofercie sklepu coocoo.pl można znaleźć także łóżeczko z odpowiednim atestem umożliwiającym zabranie go jako bagaż podręczny do samolotu. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w drodze, w pokoju hotelowym, a także w plenerze. Bez względu na środek lokomocji maluch powinien mieć swoją poduszkę i kocyk. Te wykonane z naturalnych, kolorowych materiałów w bajeczne motywy z pewnością sprawią, że dziecko poczuje się niemal jak w domu. W podróży warto wybierać wielofunkcyjne rozwiązania. Poduszka i zabawka w jednym? To możliwe! Miękki zagłówek w kształcie pluszowego zwierzątka szybko stanie się ukochanym przyjacielem każdego małego podróżnika. Dodatkowy plus: można wykorzystać go także po wakacjach podczas codziennych podróży samochodem. Aby zapewnić dziecku dobre warunki do wypoczynku również na plaży, warto zaopatrzyć się w lekki namiot plażowy chroniący przed szkodliwym promieniowaniem UV. Ciekawym pomysłem jest namiot z okienkami, które w razie potrzeby można zasłonić, zapewniając maluchowi cień. Jeśli celem podróży są kraje tropikalne, warto rozważyć wybór namiotu z moskitierą. Dziecko z pewnością wykorzysta go także do zabawy. Dodatkowo można przechować w nim prowiant, który dzięki umieszczeniu w cieniu dłużej zachowa świeżość.

Przygotowując się do odległej podróży z dzieckiem warto zadbać nie tylko o ubrania na każdą pogodę i ulubione zabawki. Niezwykle ważną kwestią jest zapewnienie maluchowi komfortowych warunków do snu, uwzględniając przy tym specyfikę klimatu kraju będącego celem wojaży.

lozeczko turystyczne bezowe

łóżeczko turystyczne bezowe

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj