Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | wtorek, 20 paź, 2015 |

Spokojny sen w podróży

Wybierając się z dzieckiem w daleką podróż, warto postawić na komfort i wielofunkcyjne rozwiązania, które pozwolą na zaoszczędzenie cennego miejsca. W ferworze przygotowań oraz opracowywania ciekawych tras, pamiętaj o zapewnieniu maluchowi odpowiednich warunków do snu. Zabierz ze sobą odpowiednie akcesoria, które sprawdzą się w wielu sytuacjach w podróży.

By zapewnić dziecku spokojny sen warto postawić na wygodne składane łóżeczko podróżne. Dobrym pomysłem będzie takie o lekkiej, ale wytrzymałej i stabilnej konstrukcji, dzięki czemu będzie można skorzystać z niego także podczas podróży pociągiem czy samolotem. Celem wyprawy są tropiki? Poszukaj łóżeczka z daszkiem i ściankami z przewiewnego materiału, które zapewnią maluchowi spokój i ochronią przed owadami. W ofercie sklepu coocoo.pl można znaleźć także łóżeczko z odpowiednim atestem umożliwiającym zabranie go jako bagaż podręczny do samolotu. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w drodze, w pokoju hotelowym, a także w plenerze. Bez względu na środek lokomocji maluch powinien mieć swoją poduszkę i kocyk. Te wykonane z naturalnych, kolorowych materiałów w bajeczne motywy z pewnością sprawią, że dziecko poczuje się niemal jak w domu. W podróży warto wybierać wielofunkcyjne rozwiązania. Poduszka i zabawka w jednym? To możliwe! Miękki zagłówek w kształcie pluszowego zwierzątka szybko stanie się ukochanym przyjacielem każdego małego podróżnika. Dodatkowy plus: można wykorzystać go także po wakacjach podczas codziennych podróży samochodem. Aby zapewnić dziecku dobre warunki do wypoczynku również na plaży, warto zaopatrzyć się w lekki namiot plażowy chroniący przed szkodliwym promieniowaniem UV. Ciekawym pomysłem jest namiot z okienkami, które w razie potrzeby można zasłonić, zapewniając maluchowi cień. Jeśli celem podróży są kraje tropikalne, warto rozważyć wybór namiotu z moskitierą. Dziecko z pewnością wykorzysta go także do zabawy. Dodatkowo można przechować w nim prowiant, który dzięki umieszczeniu w cieniu dłużej zachowa świeżość.

Przygotowując się do odległej podróży z dzieckiem warto zadbać nie tylko o ubrania na każdą pogodę i ulubione zabawki. Niezwykle ważną kwestią jest zapewnienie maluchowi komfortowych warunków do snu, uwzględniając przy tym specyfikę klimatu kraju będącego celem wojaży.

lozeczko turystyczne bezowe

łóżeczko turystyczne bezowe

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.4/10 (Głosujących: 9)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo