Stanowisko Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu z dnia 15 grudnia br.

Komisariat Policji w Mosinie otrzymał 8 zgłoszeń z Krosna dotyczących kradzieży samochodów, przy czym od początku lutego do końca maja br. nie odnotowaliśmy tam ani jednej kradzieży.

Dotyczy artykułu:

Trzydzieści samochodów skradzionych w samym tylko Krośnie

Natomiast ze wszystkich gmin podlegających pod KP Mosina przez 11 miesięcy odnotowaliśmy 30 zdarzeń. Policjanci z Mosiny na bieżąco współpracują z Wydziałem Zabezpieczenia Miasta KMP w Poznaniu i policyjnymi wywiadowcami tak, by do tych i innych zdarzeń dochodziło jak najrzadziej. Sprawdzane są również wszystkie sygnały pochodzące od mieszkańców, dotyczące tych zdarzeń. Ponadto policjanci każdego dnia są zadaniowani, aby zwracać uwagę na przestępczość samochodową.

mł. asp. Maciej Święcichowski

Zespół Prasowy KWP w Poznaniu

 

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Partnerzy wydarzenia przygotowali dodatkowe atrakcje dla najmłodszych

Od Dnia Dziecka po Bałtyk – Koleje Wielkopolskie rozpędzają lato pełne atrakcji

Radość, uśmiechy i kolejowe emocje – tak wyglądał wyjątkowy Dzień Dziecka zorganizowany 1 czerwca 2026 …

4 komentarze

  1. No to wcale mnie ten komunikat nie uspokoił. Skąd oni te dane wytrzasnęli?? Wszystkie kradzieże były zgłaszane i sam znam kilka osób, którym skradziono auta. Tym bardziej coś tutaj śmierdzi! Dobrze, że sprawa jest nagłaśniana – ciech mają świadomość, że im na ręce patrzymy.

  2. To chyba nie sa na bierzaco,bo w ostatnim okresie ok 3 miechow zostało skradzionych kilka aut z Krosna ,szcegolnie z Osiedli Olszynka,Miodowe…Z artykułu wynika ze Policja nic sobie z tego nie robi…

  3. Kompletne Bzdury

    Ja sam jestem w stanie policzyć 12 aut w tym roku z osiedli Olszynka, Miodowe i Słoneczne … co za kompletne bzdury.

  4. 30 aut to mało?

    Na tak małą gminę – 30 aut w ciągu roku…ładnie podciągamy średnią krajową ;)

Dodaj komentarz