Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Redakcja GMP | niedziela, 1 lut, 2015 | 1 Komentarz

Weź ją na sushi, czyli jak zrobić wrażenie na dziewczynie

Zbliża się wasza rocznica, a ty jak co roku nie masz pomysłu gdzie zabrać swoją ukochaną? Nic prostszego – kolacja jest zawsze dobrym rozwiązaniem. Niezależnie od tego czy mieszkasz w małym, czy dużym mieście, jesteś biednym studentem, czy dobrze zarabiającym przedsiębiorcom, zawsze w pobliżu znajdzie się jakaś knajpka serwująca fajne jedzenie. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy musisz zdecydować się na rodzaj kuchni. W materiale podpowiemy, jak to zrobić.

Kuchnia polska, włoska pizzeria, francuska kawiarenka, japońska restauracja sushi, a może meksykańska knajpa? – W dużych miastach nie ma problemu z przebieraniem wśród wachlarza najróżniejszych ofert – podkreśla manager restauracji Sushi Tokyo w Poznaniu (www.sushi-tokyo.pl) Pół biedy jeśli wiesz co lubi twoja ukochana lub macie swoją ulubioną restaurację, do której chodzicie w każde święto. Kłopot zaczyna się jednak wtedy, gdy chcesz zrobić wrażenie na dziewczynie, którą dopiero poznajesz, a nie chcesz już na starcie popełnić faux pas. Co wtedy?

Kuchnia włoska lubiana jest chyba przez wszystkich. Nic w tym dziwnego. Jest aromatyczna, kolorowa i sycąca. Doskonale sprawdza się na pożywny obiad dla całej rodziny, leniwy wieczór przed telewizorem z kawałkiem pizzy w ręczy, lecz również na romantyczną kolację! Tę opcję polecamy jednak osobom, które już trochę się znają. Czemu? Żeby uniknąć niezręcznej sytuacji ubrudzenia nosa sosem pomidorowym czy jedzeniu rękami. Podobnie rzecz ma się w przypadku specjałów kuchni meksykańskiej. Treściwa, czasem wręcz zapychająca i… wzdymająca. Unikajmy jej więc szczególnie na pierwszych randkach.

Jeśli chcesz zaimponować dziewczynie, weź ją w jakieś eleganckie miejsce. Najlepsza będzie mała francuska restauracyjka lub kawiarenka. Jest to jednak rozwiązanie dla dziewczyn ceniących sobie ciepło, spokój i tradycyjne podejście do kuchni. Do aromatycznej tarty i kremu brulee na deser polecamy lampkę dobrego wina i dziewczyna jest twoja!

kolacja sushi

A co w wypadku, gdy luba jest nowoczesną, młodą, pewną siebie kobietą? Restauracja sushi – perfekcyjne miejsce, zarówno na pierwsze randki bez zobowiązań, jak i wytchnienie dla wieloletnich związków, chcących spróbować czegoś nowego. Popularne „suszarnie” to miejsca spotkań wielu interesujących ludzi, którzy swoimi poglądami wpisują się w tradycyjną filozofię sushi: jedz świeżo i zdrowo. Kuchnię polską polecamy tradycjonalistom, najlepiej w zakątku własnego mieszkania. Ponad wszystko pamiętaj, że przez żołądek do serca – tak, to powiedzenie sprawdza się również w kontekście kobiet.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Do autora
    czwartek, 5 lut, 2015, 11:50:34 |

    „czy dobrze zarabiającym przedsiębiorcom,”
    W narzędniku– przedsiębiorcą

Skomentuj