Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 15 gru, 2015 |

Szkolenia w Poznaniu

Poznań to nowoczesne, piękne miasto, oferujące ciekawe perspektywy naukowe i zawodowe. Nic dziwnego, że przyjeżdżają do niego ludzie z całego województwa wielkopolskiego – Wrześni, Konina, Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Gniezna, Leszna czy Piły, a nawet jeszcze dalszych zakątków kraju. Sprawdźmy, jakie możliwości szkoleniowe oferuje Poznań.

Dyplom wyższej uczelni zwiększa nasze szanse na rynku pracy, ale nie zawsze nas wyróżnia na tle innych. Przy dużej konkurencji wykształconych kandydatów liczą się praktyczne umiejętności do natychmiastowego wykorzystania. Te zdobędziemy  przede wszystkim na kursach i szkoleniach. Unikatowe informacje potwierdzone certyfikatami oferują firmy szkoleniowe w Poznaniu, jak na przykład Mati Consulting szkolenia, SEKA S.A. , Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST, Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER, Akademia Przemawiania ARBIZ.  Całą gamę specjalistycznych szkoleń proponowanych przez te firmy można sprawdzić na przykład pod tym linkiem.

Szkolenia w Poznaniu

Szkolenia w Poznaniu skierowane są dla różnych grup zawodowych: przedsiębiorców, bezrobotnych czy studentów. W dodatku ich forma daje potencjalnym uczestnikom duże pole manewru: są to między innymi szkolenia darmowe, kursy dofinansowane lub finansowane przez Europejski Fundusz Społeczny, czy szkolenia e-learning. Te ostatnie pozwalają zdobywać nowe umiejętności bez wychodzenia z domu, a to idealne rozwiązanie na przykład dla kobiet na urlopach macierzyńskich, osób na zwolnieniach lekarskich, bezrobotnych czy tych, którzy z różnych względów nie mogą dojeżdżać do stolicy Wielkopolski na szkolenia stacjonarne.

Tematyka szkoleń odbywających się w Poznaniu obejmuje wiele profesji. Jako przykład można podać bogatą ofertę szkoleń dla handlowców. Zapotrzebowanie na usługi sprzedawców czy przedstawicieli handlowych jest niezmiernie wysokie, więc dobry kurs zdecydowanie zwiększy nasze szanse w tym zawodzie. Wśród szkoleń odbywających się w Poznaniu wymienić można między innym takie propozycje jak:

– Sposoby pozyskiwania klientów.
– Budowanie dobrych relacji z klientem.
– Profesjonale negocjacje.
– Nowoczesne strategie sprzedaży.
– Akademia handlowca.
– Psychologia sprzedaży.
– Skuteczny telemarketing i obsługa klienta telefonicznego.

To tylko kilka przykładów z branży handlowej, a znajdziemy przecież też oferty szkoleń skierowane do przedstawicieli innych profesji, na przykład:

– Opiekun medyczny.
– Prawo autorskie i prawa pokrewne.
– Lider zespołu księgowego – czyli nowoczesny menedżer.
– Przygotowanie i Wygłaszanie Przemówień.
– Zarządzanie sobą w czasie.
– Budowanie ścieżek rozwoju zawodowego.
– Sztuka asertywności.

Poznań to miasto rozwijające się na wielu płaszczyznach, dlatego warto się w nim uczyć i budować swoją przyszłość. O walorach turystycznych i rozrywkowych nie będziemy nawet wspominać, bo to temat szeroki jak rzeka. Jednym słowem miasto warte poznania.

Zainteresowanych szkoleniami odbywającymi się na terenie Poznania odsyłamy do serwisu www.szkolenia24h.pl

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj