Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Redakcja GMP | czwartek, 26 mar, 2015 |

Trwają wiosenne nabory do Akademii Piłkarskiej Reissa w Mosinie

Przed młodymi zawodnikami otwiera się okazja do przeżycia wspaniałej piłkarskiej przygody. Wraz z początkiem marca rozpoczęły się wiosenne nabory do Akademii Piłkarskiej Reissa w Mosinie! Do szkółki mogą dołączyć chłopcy i dziewczynki już od 4-go roku życia. Dzieci mogą sprawdzić swoje umiejętności na dwóch darmowych treningach.

Trenuj z Piotrem Reissem!

Twoje dziecko marzy o tym, by grać jak Messi czy Ronaldo? Nie może usiedzieć spokojnie na jednym miejscu? A może po prostu lubi ruch i zabawy w gronie rówieśników?  Akademia Piłkarska Reissa podpowiada – nie ma lepszego sposobu na rozładowanie potencjału dziecka, niż skuteczne ukierunkowanie jego energii! Wiosna to najlepszy moment na zapisanie dziecka na zajęcia sportowe, które przynoszą wiele korzyści:

Treningi w Akademii to przede wszystkim sposób na aktywne spędzenie czasu po szkole czy przedszkolu. Dla wielu jest to początek piłkarskiej przygody, dla innych dobra zabawa, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości – dziecko będzie miało wykształcone zdrowe nawyki i wiedzę na temat prowadzenia aktywnego trybu życia – mówi Piotr Reiss, założyciel Akademii.

Naszym celem jest zachęcenie najmłodszych do uprawiania sportu i odciągnięcie ich od komputerów. Poprzez zabawę, chcemy nauczyć dzieci systematyczności, szacunku do przeciwnika, dążenia do realizacji celów oraz współpracy. Tym samym chcemy zadbać o ich rozwój już od najmłodszych lat. Jako jedna z nielicznych szkółek w Polsce, prowadzimy zajęcia dla 4, 5 – latków. Według lekarzy jest do najlepszy wiek do kształtowania u dzieci koordynacji oraz podstawowych umiejętności sportowych – opowiada Prezes Zarządu, Piotr Matecki.

Jedna z najlepszych decyzji – zapisanie swojego dziecka do piłkarskiej Akademii Piłkarskiej Reissa. Trenerzy ze świetnym podejściem do swoich podopiecznych, wszystko poukładane, a co najważniejsze dzieciaki w siódmym niebie. Polecam! – mówi Adam Urbański, rodzic.

Akademia Piłkarska Reissa jest jedną z największych szkółek piłkarskich w Polsce – w klubie trenuje ponad 4200 zawodników.  Klub wyróżnia się własną metodologią szkolenia opartą o zachodnie wzorce, doświadczoną kadrą trenerską, brakiem selekcji oraz współpracą z zagranicznymi klubami (Herthą Berlin, FC Twente).  Poza treningami, Akademia zapewnia swoim podopiecznym wiele atrakcji –  każdy zawodnik bierze udział w  Wielkopolsko- Lubuskich Ligach Piłkarskich, profesjonalnych turniejach, treningach z Piotrem Reissem czy obozach sportowych. Wyróżniający się piłkarze mają szansę dołączyć do Reprezentacji Akademii, która ma na swoim koncie liczne sukcesy, m.in. Mistrzostwo Wielkopolski.

Wszystkie zainteresowane dzieci mogą sprawdzić swoje umiejętności na dwóch darmowych treningach. Zapraszamy do zapisów na stronie www.akademiareissa.pl. Więcej informacji pod nr tel.  506616213.

Akademia Reissa plakat Mosina

Akademia Reissa plakat Mosina

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj