Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | niedziela, 22 lis, 2015 |

Warsztaty dla uczniów

10 listopada do Gminnego Centrum Informacji w Mosinie zawitali uczniowie kursu „Elektryk” realizowanego przez Zespół Szkół im. A. Wodziczki w Mosinie, w ramach Wojewódzkiego Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego.

Uczniowie podczas warsztatów prowadzonych przez pracownika GCI, Karolinę Adamczyk – Pietę dowiedzieli się, jak w skuteczny sposób poruszać się po rynku pracy. Podczas spotkania omówiono kluczowe zagadnienia związane z tworzeniem życiorysu (CV) oraz listu motywacyjnego. Uczniowie poznali także techniki dobrego kreowania własnej osoby podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Poruszane zagadnie spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników. Pracownicy Gminnego Centrum Informacji w Mosinie składają podziękowania Mariuszowi Michalakowi – nauczycielowi z Zespołu Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie za owocną współpracę, a uczniom za aktywny udział w przeprowadzonych warsztatach. (gci)

warsztaty dla uczniów

warsztaty dla uczniów

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj