T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | niedziela, 29 mar, 2015 |

Wielkie wyróżnienie dla Mieczewa

Stowarzyszenie Miłośników Mieczewa „Mieczewo – nasze miejsce” okazało się najprężniejszym stowarzyszeniem w całym powiecie, przez krótki moment oczy najważniejszych notabli z naszego województwa zwróciły się w stronę Mieczewa.

Podczas Spotkania Noworocznego organizowanego przez Starostę Poznańskiego Jana Grabkowskiego rozdano po raz pierwszy nagrody Starosty w trzech kategoriach: organizacje pozarządowe, inicjatywy obywatelskie i przedsiębiorczość.

W spotkaniu wzięli udział m.in. parlamentarzyści, Wojewoda Piotr Florek, Marszałek Marek Woźniak, Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak oraz samorządowcy, przedstawiciele świata polityki, nauki, duchowieństwa, kultury, dyplomacji oraz świata finansów i biznesu. Stowarzyszenie Miłośników Mieczewa „Mieczewo – nasze miejsce” okazało się najprężniejszym stowarzyszeniem w całym powiecie, przez krótki moment oczy najważniejszych notabli z naszego województwa zwróciły się w stronę Mieczewa.

Roman Kolankiewicz, Prezes Stowarzyszenia Miłośników Mieczewa „Mieczewo – nasze miejsce”: „Nie będę ukrywał, że rozpierała mnie duma. Cieszę się, że mogłem w imieniu Stowarzyszenia Miłośników Mieczewa przyjąć tak wielkie wyróżnienie, dziękuję wszystkim, którzy przez ostatnie lata angażują się w nasze działania – to nasza wspólna nagroda, nasz wspólny sukces! Wyróżnienie to traktuję też, jako wyzwanie, niech ta nagroda będzie dla nas impulsem do dalszego rozwoju. Nie spoczniemy na laurach i nadal będziemy mierzyć wysoko!”

W kategorii inicjatywy obywatelskie, wyróżniony został Ryszard Lubka. Za zaangażowanie w aktywizację społeczności gminnej i powiatowej oraz rozwiązywanie problemów lokalnych, firma Solaris Bus & Coach S.A. otrzymała wyróżnienie w kategorii przedsiębiorczość.

Relacja: http://powiat.poznan.pl/spotkanie-noworoczne/

Zdjęcia Romuald Świątkowski

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj