Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | poniedziałek, 16 lut, 2015 |

Wyjazd Klubu Olimpijczyka na Mistrzostwa Puszczykowa w Narciarstwie Alpejskim, Biegowym i Snowboardzie

Po raz pierwszy Klub Olimpijczyka im. Marka Łbika brał czynny udział w 21 Mistrzostwach Puszczykowa w Narciarstwie Alpejskim, Biegowym i Snowboardzie, którego bazą w dniach 6-8 luty był Karpacz.

Po zakwaterowaniu się w miejscowym Hotelu Mercury i bacówkach Klubowicze wraz z Puszczykowskim Towarzystwem Sportowym spotkali się na wieczornej imprezie integracyjnej . Było ognisko z pieczeniem kiełbasek i zabawa przy muzyce. Następnego dnia zawodnicy mogli odebrać numery startowe oraz pamiątkowe koszulki PTS. Klub Olimpijczyka im. Marka Łbika reprezentowało 9 osób rywalizujących w zawodach w tym dwoje dzieci. Startowali w dwóch kategoriach, Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Nasza koleżanka klubowa Iza Cegłowska zdobyła najwyższe podium w Narciarstwie Alpejskim. Inni klubowicze spisali się również wspaniale. Pogoda sprzyjała nie brakowało emocji ,kibice głośno kibicowali wszystkim zawodnikom na finiszu. Dzień zakończyła wspólna kolacja w Hotelu Mercury,oraz uroczyste wręczenie medali,dyplomów i nagród. Nagrody wręczali Burmistrz Miasta Puszczykowa Andrzej Balcerek, sekretarz Maciej Detlaff ,oraz sponsorzy. Podziękowania od Klubu Olimpijczyka im.Marka Łbika za serdeczne przyjęcie i miło spędzony czas dla Puszczykowskiego Towarzystwa Sportowego. Wspierajmy wzajemnie wszystkie wysiłki podejmowane na rzecz promocji sportu szczególnie wśród dzieci i młodzieży.

Iwona Szczepaniak

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj