Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | poniedziałek, 26 wrz, 2016 | 1 Komentarz

Awaryjne rogatki w Pecnej – niebezpieczny przejazd kolejowy

Do redakcji GMP wpłynął list od jednego z mieszkańców wsi Pecna, dotyczący przejazdu kolejowego i psujących się tam rogatek. Treść listu publikujemy poniżej. Zachęcamy tym samym do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na ten temat.

Niebezpieczne rogatki w Pecnej

„Witam, chciałbym zasygnalizować problem, z którym nikt z władz w Mosinie nie stara się nic zrobić. Chodzi o często psujące się rogatki na przejeździe kolejowym we wsi Pecna. W momencie awarii przejazd jest otwarty, nie ma sygnałów świetlnych ani dźwiękowych. Problem polega na tym, że ekrany dźwiękowe uniemożliwiają zauważenie pociągu. Sytuacja grozi poważnym wypadkiem i tylko szczęściu można być wdzięcznym, że do tej pory nic się nie stało. Były sytuacje niebezpieczne. Burmistrz umywa ręce i zgania winę na PKP, które założyło monitoring, a ten jak wiadomo nie poinformuje kierowcy o pociągu. Można by zamontować lustro, ale tym także ani władza, ani PKP nie są zainteresowani. Będziemy bardzo wdzięczni za przyjrzenie się sprawie – Mieszkańcy Pecnej”.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Pecna
    poniedziałek, 26 wrz, 2016, 21:19:27 |

    Co po lustrze lepiej wymienic sprzet a nie zostawic zepsute i zeby bylo taniej lustro zamontowac
    Witamy w Polsce

Skomentuj